Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 2.976,-
Nee
1998
2023-11-22
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Astra-F met kenteken TG-ZF-84 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1998. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 75 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1598 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.4 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.096 kg voor optimale prestaties. De huidige eigenaar heeft deze auto al 914 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 26-11-2023.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 75 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 10.1 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.8 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1194 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1520 kg |
| Lengte | 4,24 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,41 m |
| Wielbasis | 2,52 m |
| Tenaamstelling | 2023-11-22 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1998-04-28 |
| Eerste toelating in Nederland | 1998-04-28 |
| APK vervaldatum | 2023-11-26 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Opel Astra-F sedan
|
Nu te koop
1 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 1998
€ 600 |
|
Recent te koop
19 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 850 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Opel Astra-F
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
2 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 1998 | € 600,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 1998 | 169.278 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1998 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 2037 |
| Periode | 1997-09-04 - 1998-10-10 |
| Aantal geregistreerde auto's | 72 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1997 | 5 | 0 | € 3.367,- | |
| 1997 | 15 | 0 | € 2.969,- | |
| 1997 | 15 | 0 | € 2.969,- | |
| 1998 | 4 | 0 | € 3.360,- | |
| 1998 | 57 | 0 | € 2.985,- | |
| 1998 | 57 | 0 | € 2.985,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| SR-VJ-67 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| SN-NX-68 | 2026-04-17 | |||
| TF-SJ-29 | 2026-03-24 | |||
| SXLH85 | 2021-12-09 | |||
| TGHF22 | 2022-07-29 | |||
| TG-VP-09 | 2024-08-09 | |||
| STNX68 | 2021-02-11 | |||
| SLDD16 | 2020-05-27 | |||
| TSVR14 | 2020-09-01 | |||
| SL-GV-46 | 2023-05-23 | |||
| SVXF10 | 2020-12-07 | |||
| ST-ZV-35 | 2024-05-03 | |||
| ST-GN-83 | 2025-11-09 | |||
| SX-SL-46 | 2025-01-23 | |||
| SF-TF-16 | 2023-10-05 | |||
| TJ-XF-64 | 2020-05-22 | |||
| SF-PJ-92 | 2021-09-22 | |||
| SJFT31 | 2021-01-09 | |||
| SX-FV-25 | 2024-05-20 | |||
| SR-VF-97 | 2024-01-02 |