Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 3.033,-
Nee
1998
2025-01-13
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Astra-F met kenteken SX-SL-46 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1998. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 75 pk. Dit model beschikt over een 1598 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.4 liter per 100 km. Met een massa van 1.096 kg is deze auto solide gebouwd. Sinds 496 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 14-01-2026. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 75 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 10.1 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.8 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1194 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1520 kg |
| Lengte | 4,24 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,41 m |
| Wielbasis | 2,52 m |
| Tenaamstelling | 2025-01-13 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1998-02-13 |
| Eerste toelating in Nederland | 1998-02-13 |
| APK vervaldatum | 2026-01-14 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Opel Astra-F sedan
|
Nu te koop
1 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 1998
€ 600 |
|
Recent te koop
19 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 850 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Opel Astra-F
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
21 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
29 dagenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
1 jaar en 4 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 1998 | € 600,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 1998 | 169.278 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1998 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 2037 |
| Periode | 1997-09-04 - 1998-10-10 |
| Aantal geregistreerde auto's | 72 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1997 | 5 | 0 | € 3.367,- | |
| 1997 | 15 | 0 | € 2.969,- | |
| 1997 | 15 | 0 | € 2.969,- | |
| 1998 | 4 | 0 | € 3.360,- | |
| 1998 | 57 | 0 | € 2.985,- | |
| 1998 | 57 | 0 | € 2.985,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| SR-VJ-67 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| SN-NX-68 | 2026-04-17 | |||
| TF-SJ-29 | 2026-03-24 | |||
| ST-GN-83 | 2025-11-09 | |||
| SF-TF-16 | 2023-10-05 | |||
| TG-ZF-84 | 2023-12-01 | |||
| SXLH85 | 2021-12-09 | |||
| TG-VP-09 | 2024-08-09 | |||
| TGHF22 | 2022-07-29 | |||
| SLDD16 | 2020-05-27 | |||
| STNX68 | 2021-02-11 | |||
| SL-GV-46 | 2023-05-23 | |||
| TSVR14 | 2020-09-01 | |||
| ST-ZV-35 | 2024-05-03 | |||
| SVXF10 | 2020-12-07 | |||
| SX-FV-25 | 2024-05-20 | |||
| SF-PJ-92 | 2021-09-22 | |||
| TJ-XF-64 | 2020-05-22 | |||
| SR-VF-97 | 2024-01-02 | |||
| SJFT31 | 2021-01-09 |