Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 2.976,-
Nee
1998
2025-11-09
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Astra-F met kenteken ST-GN-83 is op kenteken gezet in 1998. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 75 pk. Dit model beschikt over een 1598 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.4 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.096 kg voor optimale prestaties. Dit voertuig is al 197 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De APK is geldig tot 19-01-2027. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 75 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 7.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1194 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1520 kg |
| Lengte | 4,24 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,41 m |
| Wielbasis | 2,52 m |
| Tenaamstelling | 2025-11-09 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1998-01-19 |
| Eerste toelating in Nederland | 1998-01-19 |
| APK vervaldatum | 2027-01-19 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Opel Astra-F sedan
|
Nu te koop
1 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 1998
€ 600 |
|
Recent te koop
19 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 850 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Opel Astra-F
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
6 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 1998 | € 600,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 1998 | 169.278 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1998 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 2037 |
| Periode | 1997-09-04 - 1998-10-10 |
| Aantal geregistreerde auto's | 72 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1997 | 5 | 0 | € 3.367,- | |
| 1997 | 15 | 0 | € 2.969,- | |
| 1997 | 15 | 0 | € 2.969,- | |
| 1998 | 4 | 0 | € 3.360,- | |
| 1998 | 57 | 0 | € 2.985,- | |
| 1998 | 57 | 0 | € 2.985,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| SR-VJ-67 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| SN-NX-68 | 2026-04-17 | |||
| TF-SJ-29 | 2026-03-24 | |||
| SX-SL-46 | 2025-01-23 | |||
| SF-TF-16 | 2023-10-05 | |||
| TG-VP-09 | 2024-08-09 | |||
| TG-ZF-84 | 2023-12-01 | |||
| SLDD16 | 2020-05-27 | |||
| SXLH85 | 2021-12-09 | |||
| TGHF22 | 2022-07-29 | |||
| ST-ZV-35 | 2024-05-03 | |||
| STNX68 | 2021-02-11 | |||
| SL-GV-46 | 2023-05-23 | |||
| TSVR14 | 2020-09-01 | |||
| SVXF10 | 2020-12-07 | |||
| SR-VF-97 | 2024-01-02 | |||
| SX-FV-25 | 2024-05-20 | |||
| SF-PJ-92 | 2021-09-22 | |||
| TJ-XF-64 | 2020-05-22 | |||
| SJFT31 | 2021-01-09 |