Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 13.527,-
Nee
2003
2026-02-01
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V70 met kenteken 99-LH-JJ is afkomstig uit het bouwjaar 2003. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De auto beschikt over een 163 pk sterke motor. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.5 l/100 km. Dit voertuig heeft een indrukwekkend gewicht van 1.801 kg. De eerste toelating van dit voertuig vond plaats op 30-12-2002. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2026. De APK is geldig tot 30-12-2026. De auto heeft sinds de registratie 6 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2401 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 163 pk |
| Milieulabel | F |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1846 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2220 kg |
| Lengte | 4,73 m |
| Breedte | 1,86 m |
| Hoogte | 1,56 m |
| Wielbasis | 2,76 m |
| Tenaamstelling | 2026-02-01 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-01-03 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-01-03 |
| APK vervaldatum | 2026-12-30 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo V70 stationwagen
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,506 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo V70
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
14 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 8 maandenEigenaar wijziging
24 dagenHuidige eigenaar
3 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1065 |
| Periode | 2002-10-29 - 2003-03-14 |
| Aantal geregistreerde auto's | 59 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 23 | 0 | € 16.080,- | |
| 2003 | 36 | 0 | € 15.969,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 54-LB-RR | 2021-06-19 | |||
| 33-LD-LP | 2021-09-02 | |||
| 28-LL-ZL | 2020-05-11 | |||
| 36-LG-FR | 2021-05-12 | |||
| 88-LD-NZ | 2022-10-08 | |||
| 87-LK-XH | 2024-05-29 | |||
| 28-LH-RT | 2023-09-21 | |||
| 78-LJ-PR | 2022-06-18 | |||
| 77LNPH | 2020-08-10 | |||
| 02-LD-PB | 2023-07-18 | |||
| 87-LJ-KK | 2024-06-01 | |||
| 36-LF-NN | 2022-04-24 | |||
| 22-LF-JN | 2022-08-19 | |||
| 37LGFR | 2020-09-03 | |||
| 46-LL-FG | 2021-04-19 | |||
| 66-LJ-ZK | 2021-09-28 | |||
| 39-LH-KV | 2023-04-03 | |||
| 69-LD-SK | 2025-08-08 | |||
| 19LKSJ | 2020-10-21 | |||
| 59-LL-FG | 2022-02-15 | |||
| 44-LB-TL | 2021-04-30 | |||
| 92-LD-NZ | 2021-12-29 | |||
| 17LJHP | 2020-09-08 | |||
| 52LLJX | 2021-05-27 | |||
| 72LKJB | 2021-01-27 | |||
| 39-LG-FR | 2020-12-25 | |||
| 81-LH-XN | 2021-05-12 | |||
| 44-LN-HD | 2022-06-11 | |||
| 16-LH-RT | 2022-11-06 | |||
| 41-LL-RR | 2022-05-24 |