Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 17.388,-
Nee
2002
2025-08-08
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V70 met kenteken 69-LD-SK is afkomstig uit het bouwjaar 2002. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een maximumvermogen van 163 pk. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8.5 liter per 100 km. Dankzij 1.801 kg voelt deze auto krachtig en solide. De auto wisselde in 2025 voor het laatst van eigenaar. Dit voertuig moet over 197 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 163 pk |
| Milieulabel | F |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1846 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2220 kg |
| Lengte | 4,73 m |
| Breedte | 1,86 m |
| Hoogte | 1,56 m |
| Wielbasis | 2,76 m |
| Tenaamstelling | 2025-08-08 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-11-15 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-11-15 |
| APK vervaldatum | 2025-11-08 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo V70 stationwagen
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo V70
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
7 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
10 maandenEigenaar wijziging
8 dagenHuidige eigenaar
9 maandenEr is een belangrijke waarschuwing over het tellerrapport van deze auto bekend.
1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1065 |
| Periode | 2002-10-29 - 2003-03-14 |
| Aantal geregistreerde auto's | 59 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 23 | 0 | € 16.080,- | |
| 2003 | 36 | 0 | € 15.969,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 22-LF-JN | 2022-08-19 | |||
| 78-LJ-PR | 2022-06-18 | |||
| 87-LK-XH | 2024-05-29 | |||
| 87-LJ-KK | 2024-06-01 | |||
| 54-LB-RR | 2021-06-19 | |||
| 66-LJ-ZK | 2021-09-28 | |||
| 28-LH-RT | 2023-09-21 | |||
| 46-LL-FG | 2021-04-19 | |||
| 99-LH-JJ | 2024-05-15 | |||
| 33-LD-LP | 2021-09-02 | |||
| 28-LL-ZL | 2020-05-11 | |||
| 02-LD-PB | 2023-07-18 | |||
| 88-LD-NZ | 2022-10-08 | |||
| 36-LG-FR | 2021-05-12 | |||
| 77LNPH | 2020-08-10 | |||
| 44-LB-TL | 2021-04-30 | |||
| 37LGFR | 2020-09-03 | |||
| 36-LF-NN | 2022-04-24 | |||
| 39-LH-KV | 2023-04-03 | |||
| 19LKSJ | 2020-10-21 | |||
| 92-LD-NZ | 2021-12-29 | |||
| 59-LL-FG | 2022-02-15 | |||
| 52LLJX | 2021-05-27 | |||
| 17LJHP | 2020-09-08 | |||
| 72LKJB | 2021-01-27 | |||
| 39-LG-FR | 2020-12-25 | |||
| 44-LN-HD | 2022-06-11 | |||
| 81-LH-XN | 2021-05-12 | |||
| 41-LL-RR | 2022-05-24 | |||
| 16-LH-RT | 2022-11-06 |