Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V70 met kenteken 66-LJ-ZK is afkomstig uit het bouwjaar 2003. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De auto beschikt over een 163 pk sterke motor. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8.5 liter per 100 km. Een fors gewicht van 1.801 kg geeft extra rijcomfort. De APK is geldig tot 03-02-2022.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 163 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 11.4 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6.8 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1846 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2220 kg |
| Lengte | 4,73 m |
| Breedte | 1,86 m |
| Hoogte | 1,56 m |
| Wielbasis | 2,76 m |
| Eerste registratie | 2003-01-30 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2003-01-30 |
| APK vervaldatum | 2022-02-03 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo V70 stationwagen
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Volvo V70
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
8 maandenEigenaar wijziging
6 dagenHuidige eigenaar
4 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1065 |
| Periode | 2002-10-29 - 2003-03-14 |
| Aantal geregistreerde auto's | 59 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 23 | 0 | € 16.080,- | |
| 2003 | 36 | 0 | € 15.969,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 46-LL-FG | 2021-04-19 | |||
| 39-LH-KV | 2023-04-03 | |||
| 78-LJ-PR | 2022-06-18 | |||
| 87-LK-XH | 2024-05-29 | |||
| 22-LF-JN | 2022-08-19 | |||
| 19LKSJ | 2020-10-21 | |||
| 36-LF-NN | 2022-04-24 | |||
| 33-LD-LP | 2021-09-02 | |||
| 54-LB-RR | 2021-06-19 | |||
| 99-LH-JJ | 2024-05-15 | |||
| 69-LD-SK | 2025-08-08 | |||
| 28-LL-ZL | 2020-05-11 | |||
| 59-LL-FG | 2022-02-15 | |||
| 36-LG-FR | 2021-05-12 | |||
| 52LLJX | 2021-05-27 | |||
| 88-LD-NZ | 2022-10-08 | |||
| 28-LH-RT | 2023-09-21 | |||
| 87-LJ-KK | 2024-06-01 | |||
| 72LKJB | 2021-01-27 | |||
| 77LNPH | 2020-08-10 | |||
| 02-LD-PB | 2023-07-18 | |||
| 39-LG-FR | 2020-12-25 | |||
| 37LGFR | 2020-09-03 | |||
| 44-LB-TL | 2021-04-30 | |||
| 41-LL-RR | 2022-05-24 | |||
| 92-LD-NZ | 2021-12-29 | |||
| 16-LH-RT | 2022-11-06 | |||
| 17LJHP | 2020-09-08 | |||
| 78-LF-BL | 2021-03-30 | |||
| 81-LH-XN | 2021-05-12 |