Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V70 met kenteken 54-LB-RR is afkomstig uit het bouwjaar 2002. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De motor levert een vermogen van 163 pk. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.5 l/100 km. Met 1.801 kg ligt deze auto stevig op de weg. De APK is geldig tot 24-08-2021.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 163 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 11.4 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6.8 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1846 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2220 kg |
| Lengte | 4,73 m |
| Breedte | 1,86 m |
| Hoogte | 1,56 m |
| Wielbasis | 2,76 m |
| Eerste registratie | 2002-11-06 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2002-11-06 |
| APK vervaldatum | 2021-08-24 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo V70 stationwagen
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Volvo V70
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
5 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1065 |
| Periode | 2002-10-29 - 2003-03-14 |
| Aantal geregistreerde auto's | 59 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 23 | 0 | € 16.080,- | |
| 2003 | 36 | 0 | € 15.969,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 99-LH-JJ | 2024-05-15 | |||
| 33-LD-LP | 2021-09-02 | |||
| 28-LL-ZL | 2020-05-11 | |||
| 87-LK-XH | 2024-05-29 | |||
| 88-LD-NZ | 2022-10-08 | |||
| 36-LG-FR | 2021-05-12 | |||
| 28-LH-RT | 2023-09-21 | |||
| 78-LJ-PR | 2022-06-18 | |||
| 77LNPH | 2020-08-10 | |||
| 02-LD-PB | 2023-07-18 | |||
| 87-LJ-KK | 2024-06-01 | |||
| 36-LF-NN | 2022-04-24 | |||
| 22-LF-JN | 2022-08-19 | |||
| 37LGFR | 2020-09-03 | |||
| 46-LL-FG | 2021-04-19 | |||
| 66-LJ-ZK | 2021-09-28 | |||
| 39-LH-KV | 2023-04-03 | |||
| 69-LD-SK | 2025-08-08 | |||
| 19LKSJ | 2020-10-21 | |||
| 59-LL-FG | 2022-02-15 | |||
| 44-LB-TL | 2021-04-30 | |||
| 92-LD-NZ | 2021-12-29 | |||
| 17LJHP | 2020-09-08 | |||
| 52LLJX | 2021-05-27 | |||
| 72LKJB | 2021-01-27 | |||
| 39-LG-FR | 2020-12-25 | |||
| 81-LH-XN | 2021-05-12 | |||
| 44-LN-HD | 2022-06-11 | |||
| 16-LH-RT | 2022-11-06 | |||
| 41-LL-RR | 2022-05-24 |