Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 17.092,-
Nee
2003
2018-11-14
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V70 met kenteken 77LNPH is op kenteken gezet in 2003. Dit voertuig heeft een indrukwekkend gewicht van 1.801 kg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 2748 dagen in bezit. De APK is geldig tot 13-04-2021.
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Milieulabel | F |
|---|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1846 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2220 kg |
| Lengte | 4,73 m |
| Breedte | 1,86 m |
| Hoogte | 1,56 m |
| Wielbasis | 2,76 m |
| Tenaamstelling | 2018-11-14 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-03-12 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-03-12 |
| APK vervaldatum | 2021-04-13 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo V70 stationwagen
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Volvo V70
Huidige eigenaar
7 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 1 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 843 |
| Periode | 2002-10-24 - 2003-03-14 |
| Aantal geregistreerde auto's | 45 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 1 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 21 | 1 | € 16.319,- | |
| 2003 | 24 | 0 | € 15.646,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 88-LD-NZ | 2022-10-08 | |||
| 02-LD-PB | 2023-07-18 | |||
| 28-LH-RT | 2023-09-21 | |||
| 37LGFR | 2020-09-03 | |||
| 28-LL-ZL | 2020-05-11 | |||
| 36-LG-FR | 2021-05-12 | |||
| 99-LH-JJ | 2024-05-15 | |||
| 54-LB-RR | 2021-06-19 | |||
| 87-LJ-KK | 2024-06-01 | |||
| 33-LD-LP | 2021-09-02 | |||
| 87-LK-XH | 2024-05-29 | |||
| 78-LJ-PR | 2022-06-18 | |||
| 36-LF-NN | 2022-04-24 | |||
| 22-LF-JN | 2022-08-19 | |||
| 17LJHP | 2020-09-08 | |||
| 92-LD-NZ | 2021-12-29 | |||
| 69-LD-SK | 2025-08-08 | |||
| 44-LB-TL | 2021-04-30 | |||
| 39-LH-KV | 2023-04-03 | |||
| 46-LL-FG | 2021-04-19 | |||
| 66-LJ-ZK | 2021-09-28 | |||
| 19LKSJ | 2020-10-21 | |||
| 59-LL-FG | 2022-02-15 | |||
| 81-LH-XN | 2021-05-12 | |||
| 52LLJX | 2021-05-27 | |||
| 72LKJB | 2021-01-27 | |||
| 39-LG-FR | 2020-12-25 | |||
| 44-LN-HD | 2022-06-11 | |||
| 16-LH-RT | 2022-11-06 | |||
| 15-LF-GP | 2023-10-12 |