Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 15.194,-
Nee
2002
2022-10-08
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V70 met kenteken 88-LD-NZ is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2002. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De motor levert een vermogen van 163 pk. De cilinderinhoud bedraagt 2401 cm³ en de auto heeft 5 cilinders. Met 1.801 kg ligt deze auto stevig op de weg. Dit voertuig is al 1324 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De APK is geldig tot 23-01-2024.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2401 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 163 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1846 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2220 kg |
| Lengte | 4,73 m |
| Breedte | 1,86 m |
| Hoogte | 1,56 m |
| Wielbasis | 2,76 m |
| Tenaamstelling | 2022-10-08 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-11-18 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-11-18 |
| APK vervaldatum | 2024-01-23 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo V70 stationwagen
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Volvo V70
Eigenaar wijziging
1 jaar en 11 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
29 dagenHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1065 |
| Periode | 2002-10-29 - 2003-03-14 |
| Aantal geregistreerde auto's | 59 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 23 | 0 | € 16.080,- | |
| 2003 | 36 | 0 | € 15.969,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 28-LL-ZL | 2020-05-11 | |||
| 36-LG-FR | 2021-05-12 | |||
| 99-LH-JJ | 2024-05-15 | |||
| 54-LB-RR | 2021-06-19 | |||
| 77LNPH | 2020-08-10 | |||
| 33-LD-LP | 2021-09-02 | |||
| 28-LH-RT | 2023-09-21 | |||
| 87-LK-XH | 2024-05-29 | |||
| 02-LD-PB | 2023-07-18 | |||
| 87-LJ-KK | 2024-06-01 | |||
| 37LGFR | 2020-09-03 | |||
| 78-LJ-PR | 2022-06-18 | |||
| 36-LF-NN | 2022-04-24 | |||
| 22-LF-JN | 2022-08-19 | |||
| 39-LH-KV | 2023-04-03 | |||
| 46-LL-FG | 2021-04-19 | |||
| 66-LJ-ZK | 2021-09-28 | |||
| 19LKSJ | 2020-10-21 | |||
| 69-LD-SK | 2025-08-08 | |||
| 59-LL-FG | 2022-02-15 | |||
| 17LJHP | 2020-09-08 | |||
| 92-LD-NZ | 2021-12-29 | |||
| 44-LB-TL | 2021-04-30 | |||
| 52LLJX | 2021-05-27 | |||
| 81-LH-XN | 2021-05-12 | |||
| 72LKJB | 2021-01-27 | |||
| 39-LG-FR | 2020-12-25 | |||
| 44-LN-HD | 2022-06-11 | |||
| 16-LH-RT | 2022-11-06 | |||
| 41-LL-RR | 2022-05-24 |