Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze MAN Tgs met kenteken 95-BKD-7 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2017. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De motor levert een maximumvermogen van 360 pk. De cilinderinhoud bedraagt 10518 cm³ en de auto heeft 6 cilinders. Een fors gewicht van 7.357 kg geeft extra rijcomfort. De eerste toelating van dit voertuig vond plaats op 09-11-2017. De huidige eigenaar heeft deze auto al 845 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 245 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Onbekend |
| Versnellingen | 16 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 10518 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 361 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 12000 kg |
| Technische max. massa voertuig | 20500 kg |
| Lengte | 7,19 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Hoogte | 4,00 m |
| Wielbasis | 3,90 m |
| Tenaamstelling | 2024-01-30 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2017-11-13 |
| Eerste toelating in Nederland | 2017-11-13 |
| APK vervaldatum | 2027-01-25 |
| Gebruikt als taxi | nee |
MAN Tgs opleggertrekker
|
Recent te koop
14 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 27.300 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
MAN Tgs
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
2 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2017 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1061 |
| Periode | 2016-12-15 - 2019-07-31 |
| Aantal geregistreerde auto's | 65 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2016 | 2 | 0 | ||
| 2017 | 36 | 0 | ||
| 2018 | 21 | 0 | ||
| 2019 | 6 | 0 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 92-BNP-3 | 2026-03-29 | |||
| 07-BKF-2 | 2024-06-26 | |||
| 36-BJV-9 | 2023-11-20 | |||
| 85-BKH-5 | 2025-09-25 | |||
| 84-BKH-5 | 2025-09-25 | |||
| 08-BKJ-2 | 2025-06-30 | |||
| 13-BJD-3 | 2023-04-29 | |||
| 34-BJS-5 | 2021-12-20 | |||
| 07-BKJ-2 | 2025-10-28 | |||
| 06-BKJ-2 | 2025-09-30 | |||
| 93-BNP-3 | 2025-09-30 | |||
| 94-BNP-3 | 2024-04-10 | |||
| 90-BNP-3 | 2022-03-16 | |||
| 91-BNP-3 | 2022-03-08 |