Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze MAN Tgs met kenteken 07-BKF-2 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2017. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De auto beschikt over een 360 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 10518 cm³, verdeeld over 6 cilinders. Dit voertuig heeft een indrukwekkend gewicht van 7.265 kg. Dit voertuig kreeg zijn eerste kenteken op 16-11-2017. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Onbekend |
| Versnellingen | 16 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 10518 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 361 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 12000 kg |
| Technische max. massa voertuig | 20500 kg |
| Lengte | 7,19 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Hoogte | 4,00 m |
| Wielbasis | 3,90 m |
| Eerste registratie | 2017-12-01 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2017-12-01 |
| Gebruikt als taxi | nee |
MAN Tgs opleggertrekker
|
Recent te koop
14 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 27.300 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
MAN Tgs
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
2 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2017 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1061 |
| Periode | 2016-12-15 - 2019-07-31 |
| Aantal geregistreerde auto's | 65 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2016 | 2 | 0 | ||
| 2017 | 36 | 0 | ||
| 2018 | 21 | 0 | ||
| 2019 | 6 | 0 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 92-BNP-3 | 2026-03-29 | |||
| 95-BKD-7 | 2024-01-11 | |||
| 36-BJV-9 | 2023-11-20 | |||
| 85-BKH-5 | 2025-09-25 | |||
| 84-BKH-5 | 2025-09-25 | |||
| 08-BKJ-2 | 2025-06-30 | |||
| 13-BJD-3 | 2023-04-29 | |||
| 34-BJS-5 | 2021-12-20 | |||
| 07-BKJ-2 | 2025-10-28 | |||
| 06-BKJ-2 | 2025-09-30 | |||
| 93-BNP-3 | 2025-09-30 | |||
| 94-BNP-3 | 2024-04-10 | |||
| 90-BNP-3 | 2022-03-16 | |||
| 91-BNP-3 | 2022-03-08 |