Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Nee
2018
2025-09-25
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze MAN Tgs met kenteken 85-BKH-5 is afkomstig uit het bouwjaar 2018. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De motor levert een maximumvermogen van 360 pk. De cilinderinhoud bedraagt 10518 cm³ en de auto heeft 6 cilinders. Dit voertuig heeft een indrukwekkend gewicht van 7.236 kg. Dit voertuig kreeg zijn eerste kenteken op 21-12-2017. Dit voertuig is al 241 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 24-01-2027. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Onbekend |
| Versnellingen | 16 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 10518 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 361 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 12000 kg |
| Technische max. massa voertuig | 20500 kg |
| Lengte | 7,19 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Hoogte | 4,00 m |
| Wielbasis | 3,90 m |
| Tenaamstelling | 2025-09-25 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2018-01-24 |
| Eerste toelating in Nederland | 2018-01-24 |
| APK vervaldatum | 2027-01-24 |
| Gebruikt als taxi | nee |
2 recente eigenaren
Eerste registratie
MAN Tgs
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
5 maandenHuidige eigenaar
8 maanden| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2018 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1061 |
| Periode | 2016-12-15 - 2019-07-31 |
| Aantal geregistreerde auto's | 65 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2016 | 2 | 0 | ||
| 2017 | 36 | 0 | ||
| 2018 | 21 | 0 | ||
| 2019 | 6 | 0 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 92-BNP-3 | 2026-03-29 | |||
| 07-BKJ-2 | 2025-10-28 | |||
| 06-BKJ-2 | 2025-09-30 | |||
| 84-BKH-5 | 2025-09-25 | |||
| 08-BKJ-2 | 2025-06-30 | |||
| 93-BNP-3 | 2025-09-30 | |||
| 94-BNP-3 | 2024-04-10 | |||
| 90-BNP-3 | 2022-03-16 | |||
| 91-BNP-3 | 2022-03-08 | |||
| 07-BKF-2 | 2024-06-26 | |||
| 95-BKD-7 | 2024-01-11 | |||
| 36-BJV-9 | 2023-11-20 | |||
| 13-BJD-3 | 2023-04-29 | |||
| 34-BJS-5 | 2021-12-20 |