Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze MAN Tgs met kenteken 36-BJV-9 is op kenteken gezet in 2017. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De motor levert een maximumvermogen van 360 pk. De motor heeft een inhoud van 10518 cm³, verdeeld over 6 cilinders. Dankzij 7.392 kg voelt deze auto krachtig en solide. Deze auto werd op 06-09-2017 voor het eerst geregistreerd. In 2023 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De APK is geldig tot 28-11-2026. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Onbekend |
| Versnellingen | 16 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 10518 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 361 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 12000 kg |
| Technische max. massa voertuig | 20500 kg |
| Lengte | 7,19 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Hoogte | 4,00 m |
| Wielbasis | 3,90 m |
| Tenaamstelling | 2023-11-30 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2017-09-08 |
| Eerste toelating in Nederland | 2017-09-08 |
| APK vervaldatum | 2026-11-28 |
| Gebruikt als taxi | nee |
MAN Tgs opleggertrekker
|
Recent te koop
14 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 27.300 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
MAN Tgs
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
2 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2017 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1061 |
| Periode | 2016-12-15 - 2019-07-31 |
| Aantal geregistreerde auto's | 65 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2016 | 2 | 0 | ||
| 2017 | 36 | 0 | ||
| 2018 | 21 | 0 | ||
| 2019 | 6 | 0 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 92-BNP-3 | 2026-03-29 | |||
| 85-BKH-5 | 2025-09-25 | |||
| 95-BKD-7 | 2024-01-11 | |||
| 84-BKH-5 | 2025-09-25 | |||
| 08-BKJ-2 | 2025-06-30 | |||
| 13-BJD-3 | 2023-04-29 | |||
| 34-BJS-5 | 2021-12-20 | |||
| 07-BKF-2 | 2024-06-26 | |||
| 94-BNP-3 | 2024-04-10 | |||
| 93-BNP-3 | 2025-09-30 | |||
| 07-BKJ-2 | 2025-10-28 | |||
| 06-BKJ-2 | 2025-09-30 | |||
| 90-BNP-3 | 2022-03-16 | |||
| 91-BNP-3 | 2022-03-08 |