Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze MAN Tgs met kenteken 90-BNP-3 is afkomstig uit het bouwjaar 2019. Deze auto rijdt op diesel. De auto beschikt over een 360 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 10518 cm³ en de auto heeft 6 cilinders. Deze Tgs haalt een maximale snelheid van 85 km/h. Dit voertuig heeft een indrukwekkend gewicht van 6.880 kg. Dit voertuig kreeg zijn eerste kenteken op 17-07-2019. De auto wisselde in 2022 voor het laatst van eigenaar. Dit voertuig moet over 67 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Onbekend |
| Versnellingen | 16 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 10518 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 361 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 6 |
| Rijklaar gewicht | 12000 kg |
| Technische max. massa voertuig | 22000 kg |
| Lengte | 7,19 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Hoogte | 4,00 m |
| Wielbasis | 3,90 m |
| Tenaamstelling | 2022-03-25 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2019-07-31 |
| Eerste toelating in Nederland | 2019-07-31 |
| APK vervaldatum | 2026-07-31 |
| Gebruikt als taxi | nee |
MAN Tgs opleggertrekker
|
Gemiddelde prijs bouwjaar 2019
€ 27.300 |
|
|
Recent te koop
14 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 27.300 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
MAN Tgs
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
11 dagenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
1 dagHuidige eigenaar
4 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2019 | € 27.300,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2019 | 204.841 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2019 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1061 |
| Periode | 2016-12-15 - 2019-07-31 |
| Aantal geregistreerde auto's | 65 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2016 | 2 | 0 | ||
| 2017 | 36 | 0 | ||
| 2018 | 21 | 0 | ||
| 2019 | 6 | 0 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 92-BNP-3 | 2026-03-29 | |||
| 93-BNP-3 | 2025-09-30 | |||
| 94-BNP-3 | 2024-04-10 | |||
| 91-BNP-3 | 2022-03-08 | |||
| 34-BJS-5 | 2021-12-20 | |||
| 13-BJD-3 | 2023-04-29 | |||
| 08-BKJ-2 | 2025-06-30 | |||
| 84-BKH-5 | 2025-09-25 | |||
| 85-BKH-5 | 2025-09-25 | |||
| 07-BKJ-2 | 2025-10-28 | |||
| 06-BKJ-2 | 2025-09-30 | |||
| 07-BKF-2 | 2024-06-26 | |||
| 95-BKD-7 | 2024-01-11 | |||
| 36-BJV-9 | 2023-11-20 |