Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Nee
2017
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze MAN Tgs met kenteken 13-BJD-3 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2017. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De motor levert een vermogen van 360 pk. De motor heeft een inhoud van 10518 cm³, verdeeld over 6 cilinders. Met 7.206 kg ligt deze auto stevig op de weg. Deze auto werd op 23-01-2017 voor het eerst geregistreerd. Dit voertuig moet over 849 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Onbekend |
| Versnellingen | 16 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 10518 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 361 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 12000 kg |
| Technische max. massa voertuig | 20500 kg |
| Lengte | 7,19 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Hoogte | 4,00 m |
| Wielbasis | 3,90 m |
| Eerste registratie | 2017-01-26 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2017-01-26 |
| APK vervaldatum | 2024-01-26 |
| Gebruikt als taxi | nee |
2 recente eigenaren
Eerste registratie
MAN Tgs
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
3 jaren| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2017 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1061 |
| Periode | 2016-12-15 - 2019-07-31 |
| Aantal geregistreerde auto's | 65 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2016 | 2 | 0 | ||
| 2017 | 36 | 0 | ||
| 2018 | 21 | 0 | ||
| 2019 | 6 | 0 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 92-BNP-3 | 2026-03-29 | |||
| 07-BKF-2 | 2024-06-26 | |||
| 95-BKD-7 | 2024-01-11 | |||
| 36-BJV-9 | 2023-11-20 | |||
| 34-BJS-5 | 2021-12-20 | |||
| 07-BKJ-2 | 2025-10-28 | |||
| 06-BKJ-2 | 2025-09-30 | |||
| 84-BKH-5 | 2025-09-25 | |||
| 85-BKH-5 | 2025-09-25 | |||
| 08-BKJ-2 | 2025-06-30 | |||
| 93-BNP-3 | 2025-09-30 | |||
| 94-BNP-3 | 2024-04-10 | |||
| 90-BNP-3 | 2022-03-16 | |||
| 91-BNP-3 | 2022-03-08 |