Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 11.906,-
Nee
2000
2024-12-17
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze BMW 5-serie met kenteken 90-FB-HR is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2000. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 150 pk. De motor heeft een inhoud van 1991 cm³, verdeeld over 6 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 9.9 l/100 km. Met 1.575 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De eerste toelating van dit voertuig vond plaats op 25-01-2000. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2024. Dit voertuig moet over 162 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 7 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 1991 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 150 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 9.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1575 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2010 kg |
| Lengte | 4,88 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,83 m |
| Tenaamstelling | 2024-12-17 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2000-01-31 |
| Eerste toelating in Nederland | 2000-01-31 |
| APK vervaldatum | 2026-11-03 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
BMW 5-serie sedan
|
Nu te koop
3 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2000
€ 12.900 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 10.925 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,507 recente eigenaren
Eerste registratie
BMW 5-serie
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
7 dagenEigenaar wijziging
27 dagenEigenaar wijziging
7 maandenEigenaar wijziging
13 dagenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
14 dagenEigenaar wijziging
9 dagenEigenaar wijziging
4 dagenHuidige eigenaar
1 jaar en 5 maanden3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2000 | € 12.900,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2000 | 149.129 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1145 |
| Periode | 1998-10-06 - 2001-01-04 |
| Aantal geregistreerde auto's | 122 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 13 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 11% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1998 | 13 | 4 | € 11.378,- | |
| 1999 | 39 | 1 | € 11.517,- | |
| 2000 | 68 | 7 | € 11.647,- | |
| 2001 | 2 | 1 | € 11.778,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 11-FN-JN | 2022-08-23 | |||
| XV-BS-46 | 2025-10-11 | |||
| RK-082-H | 2020-12-19 | |||
| 21-FV-JT | 2022-01-22 | |||
| KN-474-J | 2020-11-03 | |||
| 12-FF-RF | 2023-05-11 | |||
| 11-DZ-ZN | 2023-06-29 | |||
| 43-DX-VN | 2022-08-16 | |||
| NH-609-J | 2025-01-14 | |||
| 53-DD-PZ | 2023-02-26 | |||
| 21-FT-VT | 2025-08-25 | |||
| ZB-HV-62 | 2021-10-01 | |||
| X-335-JL | 2024-05-03 | |||
| 29-FG-ZP | 2021-12-14 | |||
| 11-FT-LK | 2024-01-31 | |||
| 76-DX-JG | 2022-01-22 | |||
| XS-GF-79 | 2023-06-13 | |||
| ZD-NF-81 | 2020-08-05 | |||
| 29-FZ-VK | 2020-09-30 | |||
| H-568-TP | 2020-08-05 | |||
| 89-DV-ZS | 2023-02-24 | |||
| 57-FG-HJ | 2022-05-19 | |||
| GP-578-G | 2023-10-21 | |||
| 43DLHG | 2020-12-12 | |||
| ZHBH61 | 2020-07-11 | |||
| XG-RZ-90 | 2022-12-12 | |||
| XP-PV-70 | 2023-10-23 | |||
| 95FZNG | 2020-04-28 | |||
| 21-DL-JX | 2022-04-20 | |||
| 87DLHG | 2021-08-03 |