Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze BMW 5-serie met kenteken XG-RZ-90 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1998. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 150 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1991 cc motor met 6 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 9.9 liter per 100 km. Met 1.575 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 1991 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 150 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 14.5 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 7.4 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1575 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2010 kg |
| Lengte | 4,88 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,83 m |
| Eerste registratie | 1998-11-06 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 1998-11-06 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2023 |
| Gebruikt als taxi | nee |
BMW 5-serie sedan
|
Nu te koop
3 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 1998
€ 8.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 10.925 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 eigenaren
0 eigenaren
Eerste registratie
BMW 5-serie
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 6 maandenEigenaar wijziging
1 dagHuidige eigenaar
3 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 1998 | € 8.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 1998 | 179.300 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1998 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1145 |
| Periode | 1998-10-06 - 2001-01-04 |
| Aantal geregistreerde auto's | 122 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 13 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 11% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1998 | 13 | 4 | € 11.378,- | |
| 1999 | 39 | 1 | € 11.517,- | |
| 2000 | 68 | 7 | € 11.647,- | |
| 2001 | 2 | 1 | € 11.778,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| GP-578-G | 2023-10-21 | |||
| 23DLLF | 2020-05-19 | |||
| ZD-RV-44 | 2022-07-04 | |||
| 87DLHG | 2021-08-03 | |||
| XP-PV-70 | 2023-10-23 | |||
| 47-FF-DF | 2022-02-15 | |||
| 62-DH-KX | 2021-05-16 | |||
| 89FNZZ | 2020-06-29 | |||
| XV-NJ-49 | 2021-05-27 | |||
| 51-DB-BB | 2022-07-08 | |||
| 06-FX-NS | 2024-12-06 | |||
| 61-FB-RX | 2021-09-12 | |||
| 86-FR-RB | 2025-06-20 | |||
| 03-FP-LF | 2022-11-07 | |||
| XB-GG-82 | 2024-09-13 | |||
| 46-FT-BF | 2021-06-28 | |||
| 43DLHG | 2020-12-12 | |||
| 50DSBR | 2021-03-03 | |||
| 48-FH-VS | 2021-04-14 | |||
| 22-FV-FS | 2021-09-09 | |||
| ZHBH61 | 2020-07-11 | |||
| 47-FH-VS | 2025-04-09 | |||
| 49DPXF | 2021-08-16 | |||
| 21-DL-JX | 2022-04-20 | |||
| 36-DX-JG | 2025-03-11 | |||
| 70-FF-FS | 2024-12-14 | |||
| 95FZNG | 2020-04-28 | |||
| XP-TX-86 | 2022-03-23 | |||
| 09FBZR | 2022-09-01 | |||
| 89-DV-ZS | 2023-02-24 |