Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze BMW 5-serie met kenteken GP-578-G is afkomstig uit het bouwjaar 2000. Dit voertuig is in juli 2015 geïmporteerd naar Nederland. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 150 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1991 cc motor met 6 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 9.9 l/100 km. Met een massa van 1.575 kg is deze auto solide gebouwd. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 1991 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 150 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 14.5 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 7.4 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1575 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2010 kg |
| Lengte | 4,88 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,83 m |
| Eerste registratie | 2000-01-10 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2015-07-25 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2023 |
| Gebruikt als taxi | nee |
BMW 5-serie sedan
|
Nu te koop
3 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2000
€ 12.900 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 10.925 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 eigenaren
0 eigenaren
Eerste registratie
BMW 5-serie
Geïmporteerd naar Nederland
Na 15 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
6 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2000 | € 12.900,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2000 | 149.129 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1145 |
| Periode | 1998-10-06 - 2001-01-04 |
| Aantal geregistreerde auto's | 122 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 13 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 11% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1998 | 13 | 4 | € 11.378,- | |
| 1999 | 39 | 1 | € 11.517,- | |
| 2000 | 68 | 7 | € 11.647,- | |
| 2001 | 2 | 1 | € 11.778,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| XG-RZ-90 | 2022-12-12 | |||
| 23DLLF | 2020-05-19 | |||
| ZD-RV-44 | 2022-07-04 | |||
| 87DLHG | 2021-08-03 | |||
| 47-FF-DF | 2022-02-15 | |||
| XP-PV-70 | 2023-10-23 | |||
| 62-DH-KX | 2021-05-16 | |||
| 89FNZZ | 2020-06-29 | |||
| XV-NJ-49 | 2021-05-27 | |||
| 06-FX-NS | 2024-12-06 | |||
| 51-DB-BB | 2022-07-08 | |||
| 61-FB-RX | 2021-09-12 | |||
| 86-FR-RB | 2025-06-20 | |||
| 03-FP-LF | 2022-11-07 | |||
| 46-FT-BF | 2021-06-28 | |||
| XB-GG-82 | 2024-09-13 | |||
| 43DLHG | 2020-12-12 | |||
| 22-FV-FS | 2021-09-09 | |||
| 48-FH-VS | 2021-04-14 | |||
| 50DSBR | 2021-03-03 | |||
| ZHBH61 | 2020-07-11 | |||
| 47-FH-VS | 2025-04-09 | |||
| 49DPXF | 2021-08-16 | |||
| 36-DX-JG | 2025-03-11 | |||
| 21-DL-JX | 2022-04-20 | |||
| 70-FF-FS | 2024-12-14 | |||
| 95FZNG | 2020-04-28 | |||
| XP-TX-86 | 2022-03-23 | |||
| 09FBZR | 2022-09-01 | |||
| 89-DV-ZS | 2023-02-24 |