Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 10.978,-
Ja, 2017
2000
2021-05-10
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze BMW 5er Reihe met kenteken RK-082-H is afkomstig uit het bouwjaar 2000. Dit voertuig is in december 2017 geïmporteerd naar Nederland. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 150 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1991 cm³, verdeeld over 6 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 9.9 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.575 kg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 1840 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 09-01-2027. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 1991 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 150 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 9.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1575 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2010 kg |
| Lengte | 4,88 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,83 m |
| Tenaamstelling | 2021-05-10 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2000-12-28 |
| Eerste toelating in Nederland | 2017-12-08 |
| APK vervaldatum | 2027-01-09 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
BMW 5er Reihe sedan
|
Nu te koop
3 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2000
€ 12.900 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 10.925 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
BMW 5er Reihe
Geïmporteerd naar Nederland
Na 16 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
11 dagenEigenaar wijziging
4 maandenHuidige eigenaar
5 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2000 | € 12.900,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2000 | 149.129 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1145 |
| Periode | 1998-10-06 - 2001-01-04 |
| Aantal geregistreerde auto's | 122 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 13 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 11% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1998 | 13 | 4 | € 11.378,- | |
| 1999 | 39 | 1 | € 11.517,- | |
| 2000 | 68 | 7 | € 11.647,- | |
| 2001 | 2 | 1 | € 11.778,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 21-FV-JT | 2022-01-22 | |||
| XV-BS-46 | 2025-10-11 | |||
| 90-FB-HR | 2024-12-17 | |||
| 12-FF-RF | 2023-05-11 | |||
| 11-FN-JN | 2022-08-23 | |||
| 11-DZ-ZN | 2023-06-29 | |||
| KN-474-J | 2020-11-03 | |||
| 29-FG-ZP | 2021-12-14 | |||
| X-335-JL | 2024-05-03 | |||
| 53-DD-PZ | 2023-02-26 | |||
| 11-FT-LK | 2024-01-31 | |||
| 43-DX-VN | 2022-08-16 | |||
| 21-FT-VT | 2025-08-25 | |||
| NH-609-J | 2025-01-14 | |||
| 76-DX-JG | 2022-01-22 | |||
| ZB-HV-62 | 2021-10-01 | |||
| ZD-NF-81 | 2020-08-05 | |||
| 29-FZ-VK | 2020-09-30 | |||
| H-568-TP | 2020-08-05 | |||
| XS-GF-79 | 2023-06-13 | |||
| 89-DV-ZS | 2023-02-24 | |||
| 57-FG-HJ | 2022-05-19 | |||
| 36-DX-JG | 2025-03-11 | |||
| 21-DL-JX | 2022-04-20 | |||
| ZHBH61 | 2020-07-11 | |||
| 22-FV-FS | 2021-09-09 | |||
| 61-FB-RX | 2021-09-12 | |||
| 62-DH-KX | 2021-05-16 | |||
| ZD-RV-44 | 2022-07-04 | |||
| XP-PV-70 | 2023-10-23 |