Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze BMW 5-serie met kenteken KN-474-J is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2000. In november 2016 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 150 pk. Dit model beschikt over een 1991 cc motor met 6 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 9.9 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.575 kg. Dit voertuig moet over 595 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 5 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 1991 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 150 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 9.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1575 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2010 kg |
| Lengte | 4,78 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,83 m |
| Eerste registratie | 2000-07-13 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2016-11-21 |
| APK vervaldatum | 2024-10-06 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
BMW 5-serie sedan
|
Nu te koop
3 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2000
€ 12.900 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 10.925 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
BMW 5-serie
Geïmporteerd naar Nederland
Na 16 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
13 dagenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
4 dagenHuidige eigenaar
5 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2000 | € 12.900,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2000 | 149.129 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1198 |
| Periode | 1998-10-06 - 2001-01-04 |
| Aantal geregistreerde auto's | 122 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 13 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 11% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1998 | 13 | 4 | € 11.378,- | |
| 1999 | 39 | 1 | € 11.517,- | |
| 2000 | 68 | 7 | € 11.647,- | |
| 2001 | 2 | 1 | € 11.778,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 11-FN-JN | 2022-08-23 | |||
| 43-DX-VN | 2022-08-16 | |||
| NH-609-J | 2025-01-14 | |||
| ZB-HV-62 | 2021-10-01 | |||
| 90-FB-HR | 2024-12-17 | |||
| RK-082-H | 2020-12-19 | |||
| XV-BS-46 | 2025-10-11 | |||
| 21-FV-JT | 2022-01-22 | |||
| 12-FF-RF | 2023-05-11 | |||
| 11-DZ-ZN | 2023-06-29 | |||
| 29-FG-ZP | 2021-12-14 | |||
| X-335-JL | 2024-05-03 | |||
| 53-DD-PZ | 2023-02-26 | |||
| 21-FT-VT | 2025-08-25 | |||
| 11-FT-LK | 2024-01-31 | |||
| 62-DH-KX | 2021-05-16 | |||
| 76-DX-JG | 2022-01-22 | |||
| ZD-RV-44 | 2022-07-04 | |||
| 36-DX-JG | 2025-03-11 | |||
| 61-FB-RX | 2021-09-12 | |||
| 22-FV-FS | 2021-09-09 | |||
| XP-PV-70 | 2023-10-23 | |||
| ZHBH61 | 2020-07-11 | |||
| GP-578-G | 2023-10-21 | |||
| XG-RZ-90 | 2022-12-12 | |||
| 43DLHG | 2020-12-12 | |||
| ZD-NF-81 | 2020-08-05 | |||
| 29-FZ-VK | 2020-09-30 | |||
| 95FZNG | 2020-04-28 | |||
| 87DLHG | 2021-08-03 |