Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 6.105,-
Ja, 2026
1999
2022-11-26
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Saab 9-3 Coupé met kenteken 82DPRG is op kenteken gezet in 1999. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 131 pk. Dit model beschikt over een 1985 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 9.1 l/100 km. Met 1.375 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Dit voertuig is al 1275 dagen in handen van dezelfde eigenaar. Dit voertuig moet over 1254 dagen opnieuw APK-gekeurd worden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1985 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 131 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 13.1 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6.8 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1470 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1830 kg |
| Lengte | 4,63 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2022-11-26 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1999-10-21 |
| APK vervaldatum | 2022-12-17 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Saab 9-3 Coupé hatchback
|
Nu te koop
2 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 1999
€ 2.798 |
|
Recent te koop
22 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.990 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Saab 9-3 Coupé
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
9 dagenEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
28 dagenHuidige eigenaar
3 jaren7 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 1999 | € 2.798,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 1999 | 262.031 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1999 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1242 |
| Periode | 1999-09-10 - 2000-09-18 |
| Aantal geregistreerde auto's | 62 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 3 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 5% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 1 | 0 | € 6.829,- | |
| 1999 | 19 | 2 | € 6.050,- | |
| 1999 | 1 | 0 | ||
| 2000 | 7 | 0 | € 6.874,- | |
| 2000 | 43 | 1 | € 6.073,- | |
| 2000 | 43 | 1 | € 6.073,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 38-FG-GS | 2020-06-12 | |||
| 76DNNH | 2022-05-24 | |||
| 97-DV-TB | 2024-06-14 | |||
| 80-PX-BX | 2024-08-13 | |||
| 40-FP-PS | 2023-11-06 | |||
| 01FDTK | 2022-03-16 | |||
| 92-DV-PL | 2024-03-29 | |||
| 61FVJD | 2020-07-08 | |||
| 95-FB-LX | 2020-07-20 | |||
| 98-FF-GP | 2022-05-24 | |||
| 75-FF-FB | 2022-11-10 | |||
| 61-FF-TR | 2024-12-03 | |||
| 05-FB-BJ | 2023-12-27 | |||
| 47-DP-ZB | 2021-06-11 | |||
| 49-DZ-JH | 2026-03-02 | |||
| 64-FT-KR | 2025-01-22 | |||
| 38-FT-VB | 2024-10-02 | |||
| 25-DJ-PR | 2024-02-03 | |||
| 41-DN-SL | 2022-11-29 | |||
| 87-DS-SF | 2025-08-06 | |||
| 76-DX-XP | 2021-11-08 | |||
| P-504-DZ | 2022-03-28 |