Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 5.436,-
Nee
1999
2026-01-31
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Saab 9-3 Coupé met kenteken 47-DP-ZB is afkomstig uit het bouwjaar 1999. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 131 pk. Dit model beschikt over een 1985 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 9.1 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.375 kg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 113 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 15-09-2026. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1985 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 131 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 9.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1470 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1830 kg |
| Lengte | 4,63 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2026-01-31 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1999-10-29 |
| Eerste toelating in Nederland | 1999-10-29 |
| APK vervaldatum | 2026-09-15 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Saab 9-3 Coupé hatchback
|
Nu te koop
2 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 1999
€ 2.798 |
|
Recent te koop
22 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.990 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Saab 9-3 Coupé
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
10 maandenEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
1 jaar en 1 maandHuidige eigenaar
3 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 1999 | € 2.798,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 1999 | 262.031 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1999 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1242 |
| Periode | 1999-09-10 - 2000-09-18 |
| Aantal geregistreerde auto's | 62 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 3 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 5% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 1 | 0 | € 6.829,- | |
| 1999 | 19 | 2 | € 6.050,- | |
| 1999 | 1 | 0 | ||
| 2000 | 7 | 0 | € 6.874,- | |
| 2000 | 43 | 1 | € 6.073,- | |
| 2000 | 43 | 1 | € 6.073,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 75-FF-FB | 2022-11-10 | |||
| 98-FF-GP | 2022-05-24 | |||
| 95-FB-LX | 2020-07-20 | |||
| 01FDTK | 2022-03-16 | |||
| 92-DV-PL | 2024-03-29 | |||
| 05-FB-BJ | 2023-12-27 | |||
| 97-DV-TB | 2024-06-14 | |||
| 40-FP-PS | 2023-11-06 | |||
| 64-FT-KR | 2025-01-22 | |||
| 76DNNH | 2022-05-24 | |||
| 49-DZ-JH | 2026-03-02 | |||
| 38-FG-GS | 2020-06-12 | |||
| 82DPRG | 2023-01-14 | |||
| 80-PX-BX | 2024-08-13 | |||
| 61FVJD | 2020-07-08 | |||
| 76-DX-XP | 2021-11-08 | |||
| 61-FF-TR | 2024-12-03 | |||
| 25-DJ-PR | 2024-02-03 | |||
| 41-DN-SL | 2022-11-29 | |||
| 87-DS-SF | 2025-08-06 | |||
| 38-FT-VB | 2024-10-02 | |||
| P-504-DZ | 2022-03-28 |