Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 6.003,-
Nee
1999
2026-05-08
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Saab 9-3 Coupé met kenteken 75-DN-NH is op kenteken gezet in 1999. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 131 pk. Dit model beschikt over een 1985 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 9.1 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.375 kg voor optimale prestaties. De huidige eigenaar heeft deze auto al 18 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 21-07-2026. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1985 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 131 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 9.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1470 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1830 kg |
| Lengte | 4,63 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-08 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1999-10-08 |
| Eerste toelating in Nederland | 1999-10-08 |
| APK vervaldatum | 2026-07-21 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Saab 9-3 Coupé hatchback
|
Nu te koop
1 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 1999
€ 2.798 |
|
Recent te koop
23 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.990 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Saab 9-3 Coupé
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
8 dagenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 1 maandHuidige eigenaar
18 dagen3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 1999 | € 2.798,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 1999 | 262.031 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1999 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1239 |
| Periode | 1999-09-10 - 2000-09-18 |
| Aantal geregistreerde auto's | 62 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 3 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 5% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 1 | 0 | € 6.829,- | |
| 1999 | 19 | 2 | € 6.050,- | |
| 1999 | 1 | 0 | ||
| 2000 | 7 | 0 | € 6.874,- | |
| 2000 | 43 | 1 | € 6.073,- | |
| 2000 | 43 | 1 | € 6.073,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 57-GD-DX |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 49-DZ-JH | 2026-03-02 | |||
| 64-FT-KR | 2025-01-22 | |||
| 76-DX-XP | 2021-11-08 | |||
| 47-DP-ZB | 2021-06-11 | |||
| 75-FF-FB | 2022-11-10 | |||
| 98-FF-GP | 2022-05-24 | |||
| 92-DV-PL | 2024-03-29 | |||
| 01FDTK | 2022-03-16 | |||
| 95-FB-LX | 2020-07-20 | |||
| 40-FP-PS | 2023-11-06 | |||
| 97-DV-TB | 2024-06-14 | |||
| 05-FB-BJ | 2023-12-27 | |||
| 76DNNH | 2022-05-24 | |||
| 82DPRG | 2023-01-14 | |||
| 38-FG-GS | 2020-06-12 | |||
| 80-PX-BX | 2024-08-13 | |||
| 61-FF-TR | 2024-12-03 | |||
| 61FVJD | 2020-07-08 | |||
| 38-FT-VB | 2024-10-02 | |||
| 25-DJ-PR | 2024-02-03 | |||
| 41-DN-SL | 2022-11-29 | |||
| 87-DS-SF | 2025-08-06 | |||
| P-504-DZ | 2022-03-28 |