Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 6.004,-
Ja, 2004
1999
2025-05-26
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Saab 9-3 Coupé met kenteken 80-PX-BX is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1999. Dit voertuig is in december 2004 geïmporteerd naar Nederland. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 131 pk. De motor heeft een inhoud van 1985 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.375 kg voor optimale prestaties. Dit voertuig is al 363 dagen in handen van dezelfde eigenaar. Dit voertuig moet over 1299 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1985 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 131 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1470 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1830 kg |
| Lengte | 4,63 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2025-05-26 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1999-10-27 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-12-22 |
| APK vervaldatum | 2022-11-02 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Saab 9-3 Coupé hatchback
|
Nu te koop
2 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 1999
€ 2.798 |
|
Recent te koop
22 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.990 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Saab 9-3 Coupé
Geïmporteerd naar Nederland
Na 5 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
9 maandenHuidige eigenaar
1 jaar1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 1999 | € 2.798,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 1999 | 262.031 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1999 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1242 |
| Periode | 1999-09-10 - 2000-09-18 |
| Aantal geregistreerde auto's | 62 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 3 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 5% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 1 | 0 | € 6.829,- | |
| 1999 | 19 | 2 | € 6.050,- | |
| 1999 | 1 | 0 | ||
| 2000 | 7 | 0 | € 6.874,- | |
| 2000 | 43 | 1 | € 6.073,- | |
| 2000 | 43 | 1 | € 6.073,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 76DNNH | 2022-05-24 | |||
| 38-FG-GS | 2020-06-12 | |||
| 97-DV-TB | 2024-06-14 | |||
| 82DPRG | 2023-01-14 | |||
| 01FDTK | 2022-03-16 | |||
| 61FVJD | 2020-07-08 | |||
| 95-FB-LX | 2020-07-20 | |||
| 05-FB-BJ | 2023-12-27 | |||
| 61-FF-TR | 2024-12-03 | |||
| 98-FF-GP | 2022-05-24 | |||
| 40-FP-PS | 2023-11-06 | |||
| 92-DV-PL | 2024-03-29 | |||
| 75-FF-FB | 2022-11-10 | |||
| 47-DP-ZB | 2021-06-11 | |||
| 49-DZ-JH | 2026-03-02 | |||
| 64-FT-KR | 2025-01-22 | |||
| 25-DJ-PR | 2024-02-03 | |||
| 38-FT-VB | 2024-10-02 | |||
| 41-DN-SL | 2022-11-29 | |||
| 87-DS-SF | 2025-08-06 | |||
| 76-DX-XP | 2021-11-08 | |||
| P-504-DZ | 2022-03-28 |