Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 7.265,-
Nee
2000
2022-11-21
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze SAAB 9-3 met kenteken 76-DX-XP is op kenteken gezet in 2000. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 131 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1985 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 10.1 liter per 100 km. Met een massa van 1.400 kg is deze auto solide gebouwd. Sinds 1280 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De APK is geldig tot 28-10-2026. De auto heeft sinds de registratie 5 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1985 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 131 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 10.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1495 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1850 kg |
| Lengte | 4,63 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2022-11-21 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2000-01-17 |
| Eerste toelating in Nederland | 2000-01-17 |
| APK vervaldatum | 2026-10-28 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
SAAB 9-3 hatchback
|
Nu te koop
1 auto’s |
|
Recent te koop
17 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
SAAB 9-3
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
7 maandenEigenaar wijziging
1 jaarEigenaar wijziging
7 dagenHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1289 |
| Periode | 1999-10-08 - 2000-05-19 |
| Aantal geregistreerde auto's | 8 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 1 | 0 | € 6.829,- | |
| 1999 | 19 | 2 | € 6.050,- | |
| 1999 | 1 | 0 | ||
| 2000 | 7 | 0 | € 6.874,- | |
| 2000 | 43 | 1 | € 6.073,- | |
| 2000 | 43 | 1 | € 6.073,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 75-DN-NH |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 49-DZ-JH | 2026-03-02 | |||
| 47-DP-ZB | 2021-06-11 | |||
| 75-FF-FB | 2022-11-10 | |||
| 98-FF-GP | 2022-05-24 | |||
| 95-FB-LX | 2020-07-20 | |||
| 92-DV-PL | 2024-03-29 | |||
| 01FDTK | 2022-03-16 | |||
| 05-FB-BJ | 2023-12-27 | |||
| 97-DV-TB | 2024-06-14 | |||
| 87-DS-SF | 2025-08-06 | |||
| 41-DN-SL | 2022-11-29 | |||
| P-504-DZ | 2022-03-28 | |||
| 40-FP-PS | 2023-11-06 | |||
| 80-PX-BX | 2024-08-13 | |||
| 61-FF-TR | 2024-12-03 | |||
| 38-FG-GS | 2020-06-12 | |||
| 82DPRG | 2023-01-14 |