Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 6.617,-
Nee
2000
2023-11-16
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze SAAB 9-3 met kenteken 40-FP-PS is afkomstig uit het bouwjaar 2000. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 131 pk. De motor heeft een inhoud van 1985 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 10.1 liter per 100 km. Met 1.400 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Dit voertuig is al 920 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De APK is geldig tot 24-10-2025.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1985 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 131 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 14.7 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 7.4 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 10.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1495 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1850 kg |
| Lengte | 4,63 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2023-11-16 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2000-05-19 |
| Eerste toelating in Nederland | 2000-05-19 |
| APK vervaldatum | 2025-10-24 |
| Gebruikt als taxi | nee |
SAAB 9-3 hatchback
|
Nu te koop
1 auto’s |
|
Recent te koop
17 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
SAAB 9-3
Eigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 jaar en 2 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 jaar en 12 maandenEigenaar wijziging
3 dagenEigenaar wijziging
6 dagenHuidige eigenaar
2 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1289 |
| Periode | 1999-10-08 - 2000-05-19 |
| Aantal geregistreerde auto's | 8 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 1 | 0 | € 6.829,- | |
| 1999 | 19 | 2 | € 6.050,- | |
| 1999 | 1 | 0 | ||
| 2000 | 7 | 0 | € 6.874,- | |
| 2000 | 43 | 1 | € 6.073,- | |
| 2000 | 43 | 1 | € 6.073,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 75-DN-NH |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 92-DV-PL | 2024-03-29 | |||
| 82DPRG | 2023-01-14 | |||
| 98-FF-GP | 2022-05-24 | |||
| 75-FF-FB | 2022-11-10 | |||
| 97-DV-TB | 2024-06-14 | |||
| 01FDTK | 2022-03-16 | |||
| 38-FG-GS | 2020-06-12 | |||
| 95-FB-LX | 2020-07-20 | |||
| 80-PX-BX | 2024-08-13 | |||
| 47-DP-ZB | 2021-06-11 | |||
| 05-FB-BJ | 2023-12-27 | |||
| 61-FF-TR | 2024-12-03 | |||
| 49-DZ-JH | 2026-03-02 | |||
| 76-DX-XP | 2021-11-08 | |||
| 41-DN-SL | 2022-11-29 | |||
| 87-DS-SF | 2025-08-06 | |||
| P-504-DZ | 2022-03-28 |