Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 11.956,-
Ja, 2002
2001
2026-04-10
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Land Rover Discovery Series Ii met kenteken 40-JG-HK is afkomstig uit het bouwjaar 2001. In maart 2002 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De auto beschikt over een 139 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 2495 cc motor met 5 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 10.3 liter per 100 km. Een fors gewicht van 2.150 kg geeft extra rijcomfort. De huidige eigenaar heeft deze auto al 50 dagen in bezit. De APK is geldig tot 10-02-2027. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2495 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 139 pk |
| Milieulabel | G |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Verbruik (gecombineerd) | 10.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2360 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2880 kg |
| Lengte | 4,71 m |
| Breedte | 1,89 m |
| Hoogte | 1,88 m |
| Wielbasis | 2,54 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-10 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-05-30 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-03-18 |
| APK vervaldatum | 2027-02-10 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Land Rover Discovery Series Ii stationwagen
|
Nu te koop
2 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 3.975 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 4.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Land Rover Discovery Series Ii
Geïmporteerd naar Nederland
Na 9 maandenEigenaar wijziging
6 jarenHuidige eigenaar
1 maand1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 3.975,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 410.160 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1257 |
| Periode | 1999-11-02 - 2002-05-15 |
| Aantal geregistreerde auto's | 122 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 16 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 13% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 5 | 0 | € 12.887,- | |
| 1999 | 1 | 0 | € 11.378,- | |
| 1999 | 1 | 0 | € 11.378,- | |
| 2000 | 41 | 9 | € 13.787,- | |
| 2000 | 8 | 2 | € 13.288,- | |
| 2000 | 8 | 2 | € 13.288,- | |
| 2001 | 67 | 6 | € 14.080,- | |
| 2001 | 6 | 1 | € 12.538,- | |
| 2001 | 6 | 1 | € 12.538,- | |
| 2002 | 9 | 1 | € 14.894,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 35-GP-NJ | 2026-05-07 | |||
| 09-RFD-5 | 2024-04-13 | |||
| 51-GR-FH | 2025-02-06 | |||
| 34-LP-JR | 2022-01-05 | |||
| 18-GG-TH | 2023-09-30 | |||
| 14-FK-DK | 2022-04-07 | |||
| 69-FF-RT | 2021-09-06 | |||
| 21GSJK | 2021-05-06 | |||
| 21-HN-NP | 2023-05-30 | |||
| 48-LK-TN | 2024-11-28 | |||
| 65-HV-SL | 2025-11-07 | |||
| 01-HD-XR | 2023-03-15 | |||
| 68GKTP | 2020-07-27 | |||
| 98-DT-SP | 2021-01-14 | |||
| 97-GP-RD | 2021-02-24 | |||
| 52-GR-FH | 2022-04-08 | |||
| 71-GHF-5 | 2022-11-03 | |||
| 58-HL-VL | 2025-06-02 | |||
| 14-GZ-TZ | 2020-07-22 | |||
| 11HVPN | 2022-10-27 | |||
| 15-GV-ZN | 2021-04-19 | |||
| 28-FK-HV | 2021-04-24 | |||
| 79-FT-PR | 2022-10-17 | |||
| 16-HS-VP | 2025-03-20 | |||
| 39-HG-JD | 2020-11-20 | |||
| 76GHF5 | 2020-06-12 | |||
| 79DTTP | 2021-01-06 | |||
| 25-GS-FK | 2025-06-15 | |||
| 87-GJ-XR | 2022-10-02 | |||
| 12GVTL | 2020-06-20 |