Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 13.899,-
Nee
2001
2020-11-20
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Land Rover Discovery met kenteken 39-HG-JD is afkomstig uit het bouwjaar 2001. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De auto beschikt over een 139 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 2495 cm³ en de auto heeft 5 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 10.3 liter per 100 km. Met 2.150 kg is dit een robuuste en stabiele auto. De huidige eigenaar heeft deze auto al 2011 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 46 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2495 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 139 pk |
| Milieulabel | G |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Verbruik (gecombineerd) | 10.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2360 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2880 kg |
| Lengte | 4,71 m |
| Breedte | 1,89 m |
| Hoogte | 1,88 m |
| Wielbasis | 2,54 m |
| Tenaamstelling | 2020-11-20 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-06-26 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-06-26 |
| APK vervaldatum | 2026-07-10 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Land Rover Discovery stationwagen
|
Nu te koop
2 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 2.500 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 4.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Land Rover Discovery
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
5 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 2.500,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 450.321 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1255 |
| Periode | 1999-11-02 - 2002-05-15 |
| Aantal geregistreerde auto's | 122 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 16 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 13% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 5 | 0 | € 12.887,- | |
| 1999 | 1 | 0 | € 11.378,- | |
| 1999 | 1 | 0 | € 11.378,- | |
| 2000 | 41 | 9 | € 13.787,- | |
| 2000 | 8 | 2 | € 13.288,- | |
| 2000 | 8 | 2 | € 13.288,- | |
| 2001 | 67 | 6 | € 14.080,- | |
| 2001 | 6 | 1 | € 12.538,- | |
| 2001 | 6 | 1 | € 12.538,- | |
| 2002 | 9 | 1 | € 14.894,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 35-GP-NJ | 2026-05-07 | |||
| 15-GV-ZN | 2021-04-19 | |||
| 87-GJ-XR | 2022-10-02 | |||
| 11HVPN | 2022-10-27 | |||
| 50DSRF | 2021-01-03 | |||
| 05-HB-ZX | 2021-06-19 | |||
| 58-HL-VL | 2025-06-02 | |||
| 96TPKN | 2021-02-18 | |||
| 14-GZ-TZ | 2020-07-22 | |||
| 76GHF5 | 2020-06-12 | |||
| 12GVTL | 2020-06-20 | |||
| 79-FT-PR | 2022-10-17 | |||
| 52-GR-FH | 2022-04-08 | |||
| 98-DT-SP | 2021-01-14 | |||
| 71-GHF-5 | 2022-11-03 | |||
| 97-GP-RD | 2021-02-24 | |||
| 35-GK-HK | 2020-12-29 | |||
| 78-DV-SP | 2020-11-09 | |||
| 65-HV-SL | 2025-11-07 | |||
| 53HBBD | 2020-08-13 | |||
| 69-FF-RT | 2021-09-06 | |||
| 18-GG-TH | 2023-09-30 | |||
| 68GKTP | 2020-07-27 | |||
| 01-HD-XR | 2023-03-15 | |||
| 14-FK-DK | 2022-04-07 | |||
| 79DTTP | 2021-01-06 | |||
| 04-GL-SR | 2024-03-02 | |||
| 34HNSP | 2020-09-19 | |||
| 28-FK-HV | 2021-04-24 | |||
| 09-RFD-5 | 2024-04-13 |