Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Land Rover Discovery met kenteken 18-GG-TH is op kenteken gezet in 2000. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een maximumvermogen van 139 pk. De cilinderinhoud bedraagt 2495 cm³ en de auto heeft 5 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 10.3 liter per 100 km. Met 2.150 kg ligt deze auto stevig op de weg.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2495 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 139 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 12.7 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 9 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 10.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2360 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2880 kg |
| Lengte | 4,71 m |
| Breedte | 1,89 m |
| Hoogte | 1,88 m |
| Wielbasis | 2,54 m |
| Eerste registratie | 2000-11-02 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2000-11-02 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2023 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Land Rover Discovery stationwagen
|
Nu te koop
2 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 4.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Land Rover Discovery
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaarHuidige eigenaar
2 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1255 |
| Periode | 1999-11-02 - 2002-05-15 |
| Aantal geregistreerde auto's | 122 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 16 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 13% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 5 | 0 | € 12.887,- | |
| 1999 | 1 | 0 | € 11.378,- | |
| 1999 | 1 | 0 | € 11.378,- | |
| 2000 | 41 | 9 | € 13.787,- | |
| 2000 | 8 | 2 | € 13.288,- | |
| 2000 | 8 | 2 | € 13.288,- | |
| 2001 | 67 | 6 | € 14.080,- | |
| 2001 | 6 | 1 | € 12.538,- | |
| 2001 | 6 | 1 | € 12.538,- | |
| 2002 | 9 | 1 | € 14.894,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 35-GP-NJ | 2026-05-07 | |||
| 98-DT-SP | 2021-01-14 | |||
| 52-GR-FH | 2022-04-08 | |||
| 65-HV-SL | 2025-11-07 | |||
| 97-GP-RD | 2021-02-24 | |||
| 71-GHF-5 | 2022-11-03 | |||
| 69-FF-RT | 2021-09-06 | |||
| 01-HD-XR | 2023-03-15 | |||
| 14-FK-DK | 2022-04-07 | |||
| 58-HL-VL | 2025-06-02 | |||
| 68GKTP | 2020-07-27 | |||
| 14-GZ-TZ | 2020-07-22 | |||
| 11HVPN | 2022-10-27 | |||
| 51-GR-FH | 2025-02-06 | |||
| 05-HB-ZX | 2021-06-19 | |||
| 39-HG-JD | 2020-11-20 | |||
| 15-GV-ZN | 2021-04-19 | |||
| 96TPKN | 2021-02-18 | |||
| 09-RFD-5 | 2024-04-13 | |||
| 34-LP-JR | 2022-01-05 | |||
| 87-GJ-XR | 2022-10-02 | |||
| 50DSRF | 2021-01-03 | |||
| 21GSJK | 2021-05-06 | |||
| 21-HN-NP | 2023-05-30 | |||
| 48-LK-TN | 2024-11-28 | |||
| 79-FT-PR | 2022-10-17 | |||
| 78-DV-SP | 2020-11-09 | |||
| 04-GL-SR | 2024-03-02 | |||
| 34HNSP | 2020-09-19 | |||
| 28-FK-HV | 2021-04-24 |