Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Land Rover Discovery met kenteken 14-GZ-TZ is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2001. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een vermogen van 139 pk. De cilinderinhoud bedraagt 2495 cm³ en de auto heeft 5 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 10.3 liter per 100 km. Dit voertuig heeft een indrukwekkend gewicht van 2.150 kg. De volgende APK-keuring staat gepland voor 18-01-2023.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2495 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 139 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 12.7 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 9 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 10.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2360 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2880 kg |
| Lengte | 4,71 m |
| Breedte | 1,89 m |
| Hoogte | 1,88 m |
| Wielbasis | 2,54 m |
| Eerste registratie | 2001-05-04 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2001-05-04 |
| APK vervaldatum | 2023-01-18 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Land Rover Discovery stationwagen
|
Nu te koop
2 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 2.500 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 4.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Land Rover Discovery
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
5 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 2.500,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 450.321 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1255 |
| Periode | 1999-11-02 - 2002-05-15 |
| Aantal geregistreerde auto's | 122 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 16 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 13% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 5 | 0 | € 12.887,- | |
| 1999 | 1 | 0 | € 11.378,- | |
| 1999 | 1 | 0 | € 11.378,- | |
| 2000 | 41 | 9 | € 13.787,- | |
| 2000 | 8 | 2 | € 13.288,- | |
| 2000 | 8 | 2 | € 13.288,- | |
| 2001 | 67 | 6 | € 14.080,- | |
| 2001 | 6 | 1 | € 12.538,- | |
| 2001 | 6 | 1 | € 12.538,- | |
| 2002 | 9 | 1 | € 14.894,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 35-GP-NJ | 2026-05-07 | |||
| 05-HB-ZX | 2021-06-19 | |||
| 58-HL-VL | 2025-06-02 | |||
| 96TPKN | 2021-02-18 | |||
| 15-GV-ZN | 2021-04-19 | |||
| 71-GHF-5 | 2022-11-03 | |||
| 52-GR-FH | 2022-04-08 | |||
| 39-HG-JD | 2020-11-20 | |||
| 11HVPN | 2022-10-27 | |||
| 97-GP-RD | 2021-02-24 | |||
| 98-DT-SP | 2021-01-14 | |||
| 87-GJ-XR | 2022-10-02 | |||
| 65-HV-SL | 2025-11-07 | |||
| 68GKTP | 2020-07-27 | |||
| 50DSRF | 2021-01-03 | |||
| 14-FK-DK | 2022-04-07 | |||
| 69-FF-RT | 2021-09-06 | |||
| 76GHF5 | 2020-06-12 | |||
| 18-GG-TH | 2023-09-30 | |||
| 51-GR-FH | 2025-02-06 | |||
| 01-HD-XR | 2023-03-15 | |||
| 12GVTL | 2020-06-20 | |||
| 79-FT-PR | 2022-10-17 | |||
| 35-GK-HK | 2020-12-29 | |||
| 48-LK-TN | 2024-11-28 | |||
| 34-LP-JR | 2022-01-05 | |||
| 74-HK-ST | 2025-06-12 | |||
| 22-GZ-BP | 2023-02-23 | |||
| 21-HN-NP | 2023-05-30 | |||
| 13-HV-PN | 2024-08-18 |