Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Land Rover Discovery Series Ii met kenteken 58-HL-VL is afkomstig uit het bouwjaar 2001. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een vermogen van 139 pk. De cilinderinhoud bedraagt 2495 cm³ en de auto heeft 5 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 10.3 l/100 km. Een fors gewicht van 2.150 kg geeft extra rijcomfort.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2495 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 139 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 12.7 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 9 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 10.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2360 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2880 kg |
| Lengte | 4,71 m |
| Breedte | 1,89 m |
| Hoogte | 1,88 m |
| Wielbasis | 2,54 m |
| Eerste registratie | 2001-09-08 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2001-09-08 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Land Rover Discovery Series Ii stationwagen
|
Nu te koop
2 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 2.500 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 4.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Land Rover Discovery Series Ii
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
10 dagenHuidige eigenaar
4 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 2.500,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 450.321 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1255 |
| Periode | 1999-11-02 - 2002-05-15 |
| Aantal geregistreerde auto's | 122 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 16 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 13% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 5 | 0 | € 12.887,- | |
| 1999 | 1 | 0 | € 11.378,- | |
| 1999 | 1 | 0 | € 11.378,- | |
| 2000 | 41 | 9 | € 13.787,- | |
| 2000 | 8 | 2 | € 13.288,- | |
| 2000 | 8 | 2 | € 13.288,- | |
| 2001 | 67 | 6 | € 14.080,- | |
| 2001 | 6 | 1 | € 12.538,- | |
| 2001 | 6 | 1 | € 12.538,- | |
| 2002 | 9 | 1 | € 14.894,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 35-GP-NJ | 2026-05-07 | |||
| 14-GZ-TZ | 2020-07-22 | |||
| 05-HB-ZX | 2021-06-19 | |||
| 11HVPN | 2022-10-27 | |||
| 15-GV-ZN | 2021-04-19 | |||
| 39-HG-JD | 2020-11-20 | |||
| 96TPKN | 2021-02-18 | |||
| 52-GR-FH | 2022-04-08 | |||
| 71-GHF-5 | 2022-11-03 | |||
| 98-DT-SP | 2021-01-14 | |||
| 97-GP-RD | 2021-02-24 | |||
| 87-GJ-XR | 2022-10-02 | |||
| 50DSRF | 2021-01-03 | |||
| 65-HV-SL | 2025-11-07 | |||
| 69-FF-RT | 2021-09-06 | |||
| 68GKTP | 2020-07-27 | |||
| 14-FK-DK | 2022-04-07 | |||
| 18-GG-TH | 2023-09-30 | |||
| 76GHF5 | 2020-06-12 | |||
| 01-HD-XR | 2023-03-15 | |||
| 12GVTL | 2020-06-20 | |||
| 51-GR-FH | 2025-02-06 | |||
| 79-FT-PR | 2022-10-17 | |||
| 35-GK-HK | 2020-12-29 | |||
| 28-FK-HV | 2021-04-24 | |||
| 09-RFD-5 | 2024-04-13 | |||
| 16-HS-VP | 2025-03-20 | |||
| 21GSJK | 2021-05-06 | |||
| 79DTTP | 2021-01-06 | |||
| 25-GS-FK | 2025-06-15 |