Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 13.406,-
Nee
2001
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Land Rover Discovery met kenteken 25-GS-FK is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2001. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een vermogen van 139 pk. De motor heeft een inhoud van 2495 cm³, verdeeld over 5 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 10.3 liter per 100 km. Dankzij 2.150 kg voelt deze auto krachtig en solide. Dit voertuig moet over 74 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2495 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 139 pk |
| Milieulabel | G |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Verbruik (gecombineerd) | 10.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2360 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2880 kg |
| Lengte | 4,71 m |
| Breedte | 1,89 m |
| Hoogte | 1,88 m |
| Wielbasis | 2,54 m |
| Eerste registratie | 2001-03-02 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2001-03-02 |
| APK vervaldatum | 2026-03-12 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
1 recente eigenaren
Eerste registratie
Land Rover Discovery
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
17 dagenHuidige eigenaar
11 maanden| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 2.500,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 450.321 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1255 |
| Periode | 1999-11-02 - 2002-05-15 |
| Aantal geregistreerde auto's | 122 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 16 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 13% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 5 | 0 | € 12.887,- | |
| 1999 | 1 | 0 | € 11.378,- | |
| 1999 | 1 | 0 | € 11.378,- | |
| 2000 | 41 | 9 | € 13.787,- | |
| 2000 | 8 | 2 | € 13.288,- | |
| 2000 | 8 | 2 | € 13.288,- | |
| 2001 | 67 | 6 | € 14.080,- | |
| 2001 | 6 | 1 | € 12.538,- | |
| 2001 | 6 | 1 | € 12.538,- | |
| 2002 | 9 | 1 | € 14.894,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 35-GP-NJ | 2026-05-07 | |||
| 74-HK-ST | 2025-06-12 | |||
| 58-HL-VL | 2025-06-02 | |||
| 16-HS-VP | 2025-03-20 | |||
| 51-GR-FH | 2025-02-06 | |||
| 04-GL-SR | 2024-03-02 | |||
| 32-HS-RD | 2023-06-04 | |||
| 21-HN-NP | 2023-05-30 | |||
| 01-HD-XR | 2023-03-15 | |||
| 22-GZ-BP | 2023-02-23 | |||
| 71-GHF-5 | 2022-11-03 | |||
| 87-GJ-XR | 2022-10-02 | |||
| 52-GR-FH | 2022-04-08 | |||
| 15-HS-VP | 2022-02-11 | |||
| 63HGTT | 2022-02-05 | |||
| 05-HB-ZX | 2021-06-19 | |||
| 21GSJK | 2021-05-06 | |||
| 15-GV-ZN | 2021-04-19 | |||
| 97-GP-RD | 2021-02-24 | |||
| 35-GK-HK | 2020-12-29 | |||
| 39-HG-JD | 2020-11-20 | |||
| 34HNSP | 2020-09-19 | |||
| 53HBBD | 2020-08-13 | |||
| 68GKTP | 2020-07-27 | |||
| 14-GZ-TZ | 2020-07-22 | |||
| 12GVTL | 2020-06-20 | |||
| 65-HV-SL | 2025-11-07 | |||
| 13-HV-PN | 2024-08-18 | |||
| 78-HV-JB | 2022-11-16 | |||
| 11HVPN | 2022-10-27 |