Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 13.899,-
Nee
2002
2024-08-24
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Land Rover Discovery met kenteken 13-HV-PN is afkomstig uit het bouwjaar 2002. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De motor levert een vermogen van 139 pk. De motor heeft een inhoud van 2495 cm³, verdeeld over 5 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 10.3 liter per 100 km. Met 2.150 kg ligt deze auto stevig op de weg. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2024. De APK is geldig tot 20-08-2026. Dit voertuig heeft 5 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2495 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 139 pk |
| Milieulabel | G |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Verbruik (gecombineerd) | 10.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2360 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2880 kg |
| Lengte | 4,71 m |
| Breedte | 1,89 m |
| Hoogte | 1,88 m |
| Wielbasis | 2,54 m |
| Tenaamstelling | 2024-08-24 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-01-04 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-01-04 |
| APK vervaldatum | 2026-08-20 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Land Rover Discovery stationwagen
|
Nu te koop
2 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 4.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 4.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Land Rover Discovery
Eigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
3 jarenEigenaar wijziging
3 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 9 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 4.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 406.074 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1255 |
| Periode | 1999-11-02 - 2002-05-15 |
| Aantal geregistreerde auto's | 122 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 16 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 13% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 5 | 0 | € 12.887,- | |
| 1999 | 1 | 0 | € 11.378,- | |
| 1999 | 1 | 0 | € 11.378,- | |
| 2000 | 41 | 9 | € 13.787,- | |
| 2000 | 8 | 2 | € 13.288,- | |
| 2000 | 8 | 2 | € 13.288,- | |
| 2001 | 67 | 6 | € 14.080,- | |
| 2001 | 6 | 1 | € 12.538,- | |
| 2001 | 6 | 1 | € 12.538,- | |
| 2002 | 9 | 1 | € 14.894,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 35-GP-NJ | 2026-05-07 | |||
| 15-HS-VP | 2022-02-11 | |||
| 22-GZ-BP | 2023-02-23 | |||
| 32-HS-RD | 2023-06-04 | |||
| 54-GG-BR | 2025-04-01 | |||
| 48-LK-TN | 2024-11-28 | |||
| 21-HN-NP | 2023-05-30 | |||
| 21GSJK | 2021-05-06 | |||
| 09-RFD-5 | 2024-04-13 | |||
| 68GKTP | 2020-07-27 | |||
| 96TPKN | 2021-02-18 | |||
| 14-GZ-TZ | 2020-07-22 | |||
| 34-LP-JR | 2022-01-05 | |||
| 35-GK-HK | 2020-12-29 | |||
| 51-GR-FH | 2025-02-06 | |||
| 74-HK-ST | 2025-06-12 | |||
| 71-GHF-5 | 2022-11-03 | |||
| 53HBBD | 2020-08-13 | |||
| 69-GS-VP | 2020-12-14 | |||
| 05-HB-ZX | 2021-06-19 | |||
| 72-JK-GZ | 2023-01-29 | |||
| 12GVTL | 2020-06-20 | |||
| 25-GS-FK | 2025-06-15 | |||
| 97-GP-RD | 2021-02-24 | |||
| 14-FK-DK | 2022-04-07 | |||
| 16-HS-VP | 2025-03-20 | |||
| 79DTTP | 2021-01-06 | |||
| 76GHF5 | 2020-06-12 | |||
| 78-HV-JB | 2022-11-16 | |||
| 52-GR-FH | 2022-04-08 |