Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Land Rover Discovery met kenteken 78-HV-JB is op kenteken gezet in 2002. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een vermogen van 139 pk. De motor heeft een inhoud van 2495 cm³, verdeeld over 5 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 10.3 liter per 100 km. Dankzij 2.150 kg voelt deze auto krachtig en solide. De APK is geldig tot 02-08-2023.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2495 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 139 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 12.7 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 9 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 10.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2360 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2880 kg |
| Lengte | 4,71 m |
| Breedte | 1,89 m |
| Hoogte | 1,88 m |
| Wielbasis | 2,54 m |
| Eerste registratie | 2002-01-02 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2002-01-02 |
| APK vervaldatum | 2023-08-02 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Land Rover Discovery stationwagen
|
Nu te koop
2 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 4.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 4.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Land Rover Discovery
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
18 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
14 dagenEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 1 maandEigenaar wijziging
2 dagenHuidige eigenaar
3 jaren4 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 4.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 406.074 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1255 |
| Periode | 1999-11-02 - 2002-05-15 |
| Aantal geregistreerde auto's | 122 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 16 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 13% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 5 | 0 | € 12.887,- | |
| 1999 | 1 | 0 | € 11.378,- | |
| 1999 | 1 | 0 | € 11.378,- | |
| 2000 | 41 | 9 | € 13.787,- | |
| 2000 | 8 | 2 | € 13.288,- | |
| 2000 | 8 | 2 | € 13.288,- | |
| 2001 | 67 | 6 | € 14.080,- | |
| 2001 | 6 | 1 | € 12.538,- | |
| 2001 | 6 | 1 | € 12.538,- | |
| 2002 | 9 | 1 | € 14.894,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 35-GP-NJ | 2026-05-07 | |||
| 54-GG-BR | 2025-04-01 | |||
| 69-GS-VP | 2020-12-14 | |||
| 35-GK-HK | 2020-12-29 | |||
| 32-HS-RD | 2023-06-04 | |||
| 15-HS-VP | 2022-02-11 | |||
| 13-HV-PN | 2024-08-18 | |||
| 22-GZ-BP | 2023-02-23 | |||
| 68GKTP | 2020-07-27 | |||
| 96TPKN | 2021-02-18 | |||
| 34-LP-JR | 2022-01-05 | |||
| 14-GZ-TZ | 2020-07-22 | |||
| 48-LK-TN | 2024-11-28 | |||
| 51-GR-FH | 2025-02-06 | |||
| 74-HK-ST | 2025-06-12 | |||
| 71-GHF-5 | 2022-11-03 | |||
| 21-HN-NP | 2023-05-30 | |||
| 53HBBD | 2020-08-13 | |||
| 05-HB-ZX | 2021-06-19 | |||
| 72-JK-GZ | 2023-01-29 | |||
| 12GVTL | 2020-06-20 | |||
| 25-GS-FK | 2025-06-15 | |||
| 97-GP-RD | 2021-02-24 | |||
| 14-FK-DK | 2022-04-07 | |||
| 79DTTP | 2021-01-06 | |||
| 21GSJK | 2021-05-06 | |||
| 76GHF5 | 2020-06-12 | |||
| 16-HS-VP | 2025-03-20 | |||
| 52-GR-FH | 2022-04-08 | |||
| 09-RFD-5 | 2024-04-13 |