Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 9.456,-
Ja, 2003
1997
2014-08-15
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze BMW Z3 met kenteken 21NNHZ is op kenteken gezet in 1997. In december 2003 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. Dit model heeft een gewicht van 1.260 kg. Dit voertuig is al 4300 dagen in handen van dezelfde eigenaar. Dit voertuig moet over 1893 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De marktwaarde van deze auto wordt op dit moment geschat op € 700.
| Aantal cilinders | 4 |
|---|
| Aantal deuren | 2 |
|---|---|
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1260 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1435 kg |
| Wielbasis | 2,45 m |
| Tenaamstelling | 2014-08-15 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1997-03-04 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-12-12 |
| APK vervaldatum | 2021-03-18 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
BMW Z3 cabriolet
|
Nu te koop
28 auto’s |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
BMW Z3
Geïmporteerd naar Nederland
Na 6 jarenHuidige eigenaar
11 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1997 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 1 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1316 |
| Periode | 1996-03-22 - 1998-05-29 |
| Aantal geregistreerde auto's | 68 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 45 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 66% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1996 | 34 | 20 | € 8.975,- | |
| 1996 | 34 | 20 | € 8.975,- | |
| 1997 | 32 | 24 | € 9.033,- | |
| 1997 | 32 | 24 | € 9.033,- | |
| 1998 | 2 | 1 | € 9.340,- | |
| 1998 | 2 | 1 | € 9.340,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| PX-JG-75 | 2026-05-12 | |||
| 43-HTX-1 | 2026-05-17 | |||
| 42-JK-NJ | 2026-04-28 | |||
| 12-JGB-3 | 2026-05-05 | |||
| PS-GN-05 | 2026-04-23 | |||
| RG-FH-91 | 2026-04-16 | |||
| PL-GB-76 | 2026-05-08 | |||
| 33-JP-DX | 2026-04-14 | |||
| RV-ND-10 | 2026-05-10 | |||
| ST-VV-20 | 2026-05-02 | |||
| PG-BR-50 | 2026-04-05 | |||
| PX-TB-43 | 2026-03-27 | |||
| 52-TK-LJ | 2026-03-24 | |||
| 39-HT-RB | 2026-05-20 | |||
| 19-NL-NJ | 2026-03-19 | |||
| P-895-NK | 2026-03-21 | |||
| 1-TGG-35 | 2021-06-06 | |||
| RN-ZL-45 | 2020-05-10 | |||
| 32LGB8 | 2020-05-10 | |||
| 41-GP-DB | 2021-06-18 | |||
| RJ-RL-74 | 2024-06-05 | |||
| RB-RB-46 | 2022-06-23 | |||
| RD-RT-98 | 2020-07-29 | |||
| 75-JXR-6 | 2021-11-13 | |||
| 55-SZ-KK | 2022-11-19 | |||
| RP-TS-61 | 2024-07-27 | |||
| 69-GT-NH | 2023-01-30 | |||
| RX-TG-92 | 2026-03-09 | |||
| SV-SF-15 | 2022-03-21 | |||
| 41-HZ-DN | 2021-06-16 |