Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 17.030,-
Nee
2002
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V70 met kenteken 15-LF-GP is op kenteken gezet in 2002. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De motor levert een maximumvermogen van 163 pk. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.5 l/100 km. Dankzij 1.801 kg voelt deze auto krachtig en solide. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 163 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 11.4 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6.8 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1846 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2220 kg |
| Lengte | 4,73 m |
| Breedte | 1,86 m |
| Hoogte | 1,56 m |
| Wielbasis | 2,76 m |
| Eerste registratie | 2002-11-28 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2002-11-28 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2023 |
| Gebruikt als taxi | nee |
2 eigenaren
1 eigenaren
Eerste registratie
Volvo V70
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 jarenHuidige eigenaar
2 jaren| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1065 |
| Periode | 2002-10-29 - 2003-03-14 |
| Aantal geregistreerde auto's | 59 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 23 | 0 | € 16.080,- | |
| 2003 | 36 | 0 | € 15.969,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 69-LD-SK | 2025-08-08 | |||
| 02-LD-PB | 2023-07-18 | |||
| 75-LD-GF | 2023-07-16 | |||
| 88-LD-NZ | 2022-10-08 | |||
| 22-LF-JN | 2022-08-19 | |||
| 36-LF-NN | 2022-04-24 | |||
| 92-LD-NZ | 2021-12-29 | |||
| 33-LD-LP | 2021-09-02 | |||
| 54-LB-RR | 2021-06-19 | |||
| 44-LB-TL | 2021-04-30 | |||
| 78-LF-BL | 2021-03-30 | |||
| 87-LJ-KK | 2024-06-01 | |||
| 87-LK-XH | 2024-05-29 | |||
| 99-LH-JJ | 2024-05-15 | |||
| 28-LH-RT | 2023-09-21 | |||
| 39-LH-KV | 2023-04-03 | |||
| 16-LH-RT | 2022-11-06 | |||
| 78-LJ-PR | 2022-06-18 | |||
| 44-LN-HD | 2022-06-11 | |||
| 41-LL-RR | 2022-05-24 | |||
| 59-LL-FG | 2022-02-15 | |||
| 66-LJ-ZK | 2021-09-28 | |||
| 52LLJX | 2021-05-27 | |||
| 36-LG-FR | 2021-05-12 | |||
| 81-LH-XN | 2021-05-12 | |||
| 46-LL-FG | 2021-04-19 | |||
| 72LKJB | 2021-01-27 | |||
| 39-LG-FR | 2020-12-25 | |||
| 62LKVK | 2020-11-27 | |||
| 19LKSJ | 2020-10-21 |