Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 6.482,-
Nee
1999
2024-07-12
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Toyota Celica met kenteken ZF-LD-24 is afkomstig uit het bouwjaar 1999. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 116 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1762 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.9 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.170 kg voor optimale prestaties. In 2024 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De APK is geldig tot 12-09-2026. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1762 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 116 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 7.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1245 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1570 kg |
| Lengte | 4,43 m |
| Breedte | 1,75 m |
| Hoogte | 1,31 m |
| Wielbasis | 2,54 m |
| Tenaamstelling | 2024-07-12 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1999-04-21 |
| Eerste toelating in Nederland | 1999-04-21 |
| APK vervaldatum | 2026-09-12 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Toyota Celica coupe
|
Nu te koop
1 auto’s |
|
|
Recent te koop
7 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 6.000 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Toyota Celica
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
2 jarenHuidige eigenaar
1 jaar en 10 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Het drijfgas in de bestuurdersairbaginflator kan vocht opnemen.
Hierdoor kan de activering van de airbag vertraagd worden, of dat de airbag scheurt tijdens het afgaan.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De werkzaamheden bestaan uit het controleren van het serienummer van het ontstekingsmechanisme en indien nodig zal de bestuurders airbag ontstekingsmechanisme vervangen worden.
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1999 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1647 |
| Periode | 1998-03-03 - 2000-05-22 |
| Aantal geregistreerde auto's | 44 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 4 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 9% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1995 | 10 | 5 | € 5.880,- | |
| 1995 | 10 | 5 | € 5.880,- | |
| 1996 | 44 | 4 | € 6.366,- | |
| 1996 | 44 | 4 | € 6.366,- | |
| 1997 | 28 | 4 | € 6.230,- | |
| 1997 | 28 | 4 | € 6.230,- | |
| 1998 | 6 | 3 | € 6.162,- | |
| 1998 | 21 | 2 | € 6.642,- | |
| 1998 | 6 | 3 | € 6.162,- | |
| 1999 | 22 | 2 | € 6.408,- | |
| 1999 | 22 | 2 | € 6.408,- | |
| 2000 | 1 | 0 | € 5.436,- | |
| 2000 | 1 | 0 | € 5.436,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| TZ-ZV-41 |