Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Toyota Celica met kenteken XN-DF-21 is op kenteken gezet in 1999. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 116 pk. De motor heeft een inhoud van 1762 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.9 l/100 km. Met 1.170 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De volgende APK-keuring staat gepland voor 18-01-2023.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1762 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 116 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 10.6 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6.4 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1245 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1570 kg |
| Lengte | 4,43 m |
| Breedte | 1,75 m |
| Hoogte | 1,31 m |
| Wielbasis | 2,54 m |
| Eerste registratie | 1999-01-12 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 1999-01-12 |
| APK vervaldatum | 2023-01-18 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Toyota Celica coupe
|
Nu te koop
1 auto’s |
|
|
Recent te koop
7 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 6.000 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Toyota Celica
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 dagHuidige eigenaar
4 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1999 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1647 |
| Periode | 1998-03-03 - 2000-05-22 |
| Aantal geregistreerde auto's | 44 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 4 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 9% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1995 | 10 | 5 | € 5.880,- | |
| 1995 | 10 | 5 | € 5.880,- | |
| 1996 | 44 | 4 | € 6.366,- | |
| 1996 | 44 | 4 | € 6.366,- | |
| 1997 | 28 | 4 | € 6.230,- | |
| 1997 | 28 | 4 | € 6.230,- | |
| 1998 | 6 | 3 | € 6.162,- | |
| 1998 | 21 | 2 | € 6.642,- | |
| 1998 | 6 | 3 | € 6.162,- | |
| 1999 | 22 | 2 | € 6.408,- | |
| 1999 | 22 | 2 | € 6.408,- | |
| 2000 | 1 | 0 | € 5.436,- | |
| 2000 | 1 | 0 | € 5.436,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| TZ-ZV-41 |