Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 6.357,-
Nee
1999
2026-03-22
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Toyota Celica met kenteken 56-DJ-GB is afkomstig uit het bouwjaar 1999. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 116 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1762 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.9 l/100 km. Met een massa van 1.170 kg is deze auto solide gebouwd. Dit voertuig is al 63 dagen in handen van dezelfde eigenaar. Dit voertuig moet over 305 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1762 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 116 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 7.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1245 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1570 kg |
| Lengte | 4,43 m |
| Breedte | 1,75 m |
| Hoogte | 1,31 m |
| Wielbasis | 2,54 m |
| Tenaamstelling | 2026-03-22 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1999-09-29 |
| Eerste toelating in Nederland | 1999-09-29 |
| APK vervaldatum | 2027-03-26 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Toyota Celica coupe
|
Nu te koop
1 auto’s |
|
|
Recent te koop
7 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 6.000 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Toyota Celica
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
29 dagenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
11 maandenHuidige eigenaar
2 maandenEr is een belangrijke waarschuwing over het tellerrapport van deze auto bekend.
1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Het drijfgas in de bestuurdersairbaginflator kan vocht opnemen.
Hierdoor kan de activering van de airbag vertraagd worden, of dat de airbag scheurt tijdens het afgaan.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De werkzaamheden bestaan uit het controleren van het serienummer van het ontstekingsmechanisme en indien nodig zal de bestuurders airbag ontstekingsmechanisme vervangen worden.
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1999 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1647 |
| Periode | 1998-03-03 - 2000-05-22 |
| Aantal geregistreerde auto's | 44 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 4 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 9% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1995 | 10 | 5 | € 5.880,- | |
| 1995 | 10 | 5 | € 5.880,- | |
| 1996 | 44 | 4 | € 6.366,- | |
| 1996 | 44 | 4 | € 6.366,- | |
| 1997 | 28 | 4 | € 6.230,- | |
| 1997 | 28 | 4 | € 6.230,- | |
| 1998 | 6 | 3 | € 6.162,- | |
| 1998 | 21 | 2 | € 6.642,- | |
| 1998 | 6 | 3 | € 6.162,- | |
| 1999 | 22 | 2 | € 6.408,- | |
| 1999 | 22 | 2 | € 6.408,- | |
| 2000 | 1 | 0 | € 5.436,- | |
| 2000 | 1 | 0 | € 5.436,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| TZ-ZV-41 |