Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 9.466,-
Nee
1998
2024-04-28
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Toyota Celica met kenteken TS-SX-86 is op kenteken gezet in 1998. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 116 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1762 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. De topsnelheid van deze auto bedraagt 200 km/h. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.9 l/100 km. Met 1.170 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Sinds 756 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 07-04-2026. Dit voertuig heeft 7 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1762 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 116 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 7.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1245 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1570 kg |
| Lengte | 4,43 m |
| Breedte | 1,75 m |
| Hoogte | 1,31 m |
| Wielbasis | 2,54 m |
| Tenaamstelling | 2024-04-28 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1998-07-17 |
| Eerste toelating in Nederland | 1998-07-17 |
| APK vervaldatum | 2026-04-07 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Toyota Celica coupe
|
Nu te koop
1 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 1998
€ 6.000 |
|
Recent te koop
7 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 6.000 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,507 recente eigenaren
Eerste registratie
Toyota Celica
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
7 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 1 maandHuidige eigenaar
2 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Het drijfgas in de bestuurdersairbaginflator kan vocht opnemen.
Hierdoor kan de activering van de airbag vertraagd worden, of dat de airbag scheurt tijdens het afgaan.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De werkzaamheden bestaan uit het controleren van het serienummer van het ontstekingsmechanisme en indien nodig zal de bestuurders airbag ontstekingsmechanisme vervangen worden.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 1998 | € 6.000,- |
|---|---|
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1998 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1647 |
| Periode | 1998-03-03 - 2000-05-22 |
| Aantal geregistreerde auto's | 44 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 4 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 9% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1995 | 10 | 5 | € 5.880,- | |
| 1995 | 10 | 5 | € 5.880,- | |
| 1996 | 44 | 4 | € 6.366,- | |
| 1996 | 44 | 4 | € 6.366,- | |
| 1997 | 28 | 4 | € 6.230,- | |
| 1997 | 28 | 4 | € 6.230,- | |
| 1998 | 6 | 3 | € 6.162,- | |
| 1998 | 21 | 2 | € 6.642,- | |
| 1998 | 6 | 3 | € 6.162,- | |
| 1999 | 22 | 2 | € 6.408,- | |
| 1999 | 22 | 2 | € 6.408,- | |
| 2000 | 1 | 0 | € 5.436,- | |
| 2000 | 1 | 0 | € 5.436,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| TZ-ZV-41 |