Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 6.482,-
Nee
1998
2017-05-26
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Toyota Celica met kenteken TZ-ZV-41 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1998. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 116 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1762 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.9 liter per 100 km. Met 1.170 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. In 2017 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. Dit voertuig moet over 365 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1762 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 116 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 7.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1245 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1570 kg |
| Lengte | 4,43 m |
| Breedte | 1,75 m |
| Hoogte | 1,31 m |
| Wielbasis | 2,54 m |
| Tenaamstelling | 2017-05-26 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1998-10-01 |
| Eerste toelating in Nederland | 1998-10-01 |
| APK vervaldatum | 2027-05-26 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Toyota Celica coupe
|
Gemiddelde prijs bouwjaar 1998
€ 6.000 |
|
|
Recent te koop
8 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 6.000 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Toyota Celica
Huidige eigenaar
9 jarenEr is een belangrijke waarschuwing over het tellerrapport van deze auto bekend.
1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Het drijfgas in de bestuurdersairbaginflator kan vocht opnemen.
Hierdoor kan de activering van de airbag vertraagd worden, of dat de airbag scheurt tijdens het afgaan.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De werkzaamheden bestaan uit het controleren van het serienummer van het ontstekingsmechanisme en indien nodig zal de bestuurders airbag ontstekingsmechanisme vervangen worden.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 1998 | € 6.000,- |
|---|---|
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1998 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1647 |
| Periode | 1998-03-03 - 2000-05-22 |
| Aantal geregistreerde auto's | 44 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 4 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 9% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1995 | 10 | 5 | € 5.880,- | |
| 1995 | 10 | 5 | € 5.880,- | |
| 1996 | 44 | 4 | € 6.366,- | |
| 1996 | 44 | 4 | € 6.366,- | |
| 1997 | 28 | 4 | € 6.230,- | |
| 1997 | 28 | 4 | € 6.230,- | |
| 1998 | 6 | 3 | € 6.162,- | |
| 1998 | 21 | 2 | € 6.642,- | |
| 1998 | 6 | 3 | € 6.162,- | |
| 1999 | 22 | 2 | € 6.408,- | |
| 1999 | 22 | 2 | € 6.408,- | |
| 2000 | 1 | 0 | € 5.436,- | |
| 2000 | 1 | 0 | € 5.436,- |