Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 9.362,-
Nee
1998
2026-01-18
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze SAAB 9-3 met kenteken TH-NG-29 is op kenteken gezet in 1998. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 131 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1985 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 9.9 liter per 100 km. Dankzij 1.481 kg ligt deze auto stevig op de weg. Sinds 126 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 26-03-2026. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Overig |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1985 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 262 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 14.2 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 7.4 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Brandstof | LPG |
| Verbruik (stad) | 14.2 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 7.4 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1505 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1790 kg |
| Lengte | 4,63 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2026-01-18 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1998-04-29 |
| Eerste toelating in Nederland | 1998-04-29 |
| APK vervaldatum | 2026-03-26 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
SAAB 9-3 cabriolet
|
Nu te koop
22 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 1998
€ 2.150 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.150 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
SAAB 9-3
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
4 jarenHuidige eigenaar
4 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 1998 | € 2.150,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 1998 | 272.985 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1998 | 11 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1235 |
| Periode | 1998-02-19 - 2001-05-22 |
| Aantal geregistreerde auto's | 465 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 165 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 35% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1998 | 4 | 2 | € 9.816,- | |
| 1998 | 47 | 13 | € 10.647,- | |
| 1998 | 294 | 116 | € 9.861,- | |
| 1998 | 4 | 2 | € 9.816,- | |
| 1999 | 170 | 62 | € 10.189,- | |
| 1999 | 15 | 4 | € 10.963,- | |
| 1999 | 77 | 20 | € 10.086,- | |
| 1999 | 170 | 62 | € 10.189,- | |
| 2000 | 2 | 1 | € 9.620,- | |
| 2000 | 23 | 5 | € 10.726,- | |
| 2000 | 91 | 28 | € 9.599,- | |
| 2000 | 2 | 1 | € 9.620,- | |
| 2001 | 3 | 1 | € 9.295,- | |
| 2001 | 3 | 1 | € 9.295,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 27-RZ-VV | 2026-04-24 | |||
| 20-XJ-HR | 2026-04-17 | |||
| XX-RD-52 | 2026-05-21 | |||
| 16-TD-GT | 2026-05-05 | |||
| 09-HB-HD | 2026-04-20 | |||
| 43-DP-NX | 2026-03-24 | |||
| TH-NG-27 | 2026-03-05 | |||
| ZB-JZ-21 | 2022-05-16 | |||
| TN-PD-42 | 2025-08-23 | |||
| 77DTLV | 2022-03-16 | |||
| XF-GT-46 | 2022-02-07 | |||
| 46-FS-PL | 2024-03-23 | |||
| XH-BH-34 | 2023-05-10 | |||
| ZG-DF-57 | 2024-01-04 | |||
| 29-DD-TS | 2023-07-23 | |||
| 59-RH-ZR | 2024-06-26 | |||
| XG-DP-40 | 2021-12-22 | |||
| TN-DB-49 | 2024-03-27 | |||
| 23-DD-XJ | 2020-10-31 | |||
| 56-FV-RL | 2021-03-19 | |||
| ZJ-ZZ-69 | 2023-08-12 | |||
| XN-TD-69 | 2021-03-25 | |||
| 60-FH-JF | 2020-07-27 | |||
| TP-DR-22 | 2024-04-09 | |||
| 24-DD-XJ | 2024-04-18 | |||
| 75-FL-PS | 2024-03-22 | |||
| ZD-PV-03 | 2022-04-15 | |||
| 82FDLR | 2020-10-12 | |||
| 19-DF-DT | 2020-07-13 | |||
| 18-DB-VH | 2025-12-08 |