Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 9.687,-
Nee
1996
2024-05-11
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze BMW Z3 Roadster met kenteken PV-SR-97 is afkomstig uit het bouwjaar 1996. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. Met een massa van 1.300 kg is deze auto solide gebouwd. De auto wisselde in 2024 voor het laatst van eigenaar. Dit voertuig moet over 3611 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Aantal cilinders | 4 |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
|---|---|
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1300 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1475 kg |
| Wielbasis | 2,45 m |
| Tenaamstelling | 2024-05-11 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1996-12-04 |
| Eerste toelating in Nederland | 1996-12-04 |
| APK vervaldatum | 2016-07-09 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
BMW Z3 Roadster cabriolet
|
Nu te koop
29 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 1996
€ 9.450 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 9.450 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
BMW Z3 Roadster
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
2 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 1996 | € 9.450,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 1996 | 169.000 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1996 | 15 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1759 |
| Periode | 1996-02-15 - 1999-04-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1581 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 567 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 36% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1996 | 770 | 295 | € 9.087,- | |
| 1996 | 770 | 295 | € 9.087,- | |
| 1997 | 730 | 247 | € 9.168,- | |
| 1997 | 730 | 247 | € 9.168,- | |
| 1998 | 77 | 23 | € 9.252,- | |
| 1998 | 77 | 23 | € 9.252,- | |
| 1999 | 4 | 2 | € 7.510,- | |
| 1999 | 4 | 2 | € 7.510,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| PL-JH-53 | |||
| NZ-GT-59 | |||
| ZD-XN-75 | |||
| 27-LS-LV | |||
| NT-RV-50 | |||
| RB-XJ-74 | |||
| RX-DX-04 | |||
| 02-JV-SX | |||
| RV-PN-17 | |||
| PH-NL-36 | |||
| 71-HL-XB | |||
| NS-ZL-24 | |||
| SX-TZ-01 | |||
| RD-DR-92 | |||
| 82-FH-DV | |||
| 92-LR-RP | |||
| 90-JVN-9 | |||
| 16-PK-RR | |||
| 73-DL-VN | |||
| 03-DH-GT | |||
| 10-HH-JH | |||
| 96-PL-DK | |||
| PX-JG-74 | |||
| PH-RG-36 | |||
| PZ-RR-34 | |||
| 06-NG-BV | |||
| 70-NJF-5 | |||
| SB-TL-90 | |||
| RR-HB-04 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| PL-GB-76 | 2026-05-08 | |||
| 95-FX-TV | 2026-05-26 | |||
| 43-HTX-1 | 2026-05-17 | |||
| RV-ND-10 | 2026-05-10 | |||
| PX-JG-75 | 2026-05-12 | |||
| 12-JGB-3 | 2026-05-05 | |||
| ST-VV-20 | 2026-05-02 | |||
| 42-JK-NJ | 2026-04-28 | |||
| PS-GN-05 | 2026-04-23 | |||
| RG-FH-91 | 2026-04-16 | |||
| 33-JP-DX | 2026-04-14 | |||
| 39-HT-RB | 2026-05-20 | |||
| PG-BR-50 | 2026-04-05 | |||
| P-895-NK | 2026-03-21 | |||
| PX-TB-43 | 2026-03-27 | |||
| 52-TK-LJ | 2026-03-24 | |||
| 19-NL-NJ | 2026-03-19 | |||
| 81-DZ-PS | 2022-01-05 | |||
| PZ-ZV-73 | 2024-08-11 | |||
| 21-LR-FS | 2024-04-06 | |||
| RD-HV-55 | 2022-12-08 | |||
| 78-JV-BD | 2023-09-29 | |||
| RX-TG-92 | 2026-03-09 | |||
| SF-FX-78 | 2025-03-27 | |||
| TD-DS-14 | 2024-11-25 | |||
| RH-FR-11 | 2021-07-16 | |||
| RN-HV-51 | 2023-03-18 | |||
| PL-JH-52 | 2025-05-03 | |||
| 71-RT-RG | 2025-04-11 | |||
| 94-FZ-DK | 2023-03-08 |