Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.043,-
Nee
2003
2017-05-16
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford Focus met kenteken 89-ND-FJ is afkomstig uit het bouwjaar 2003. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 101 pk. Dit model beschikt over een 1596 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.9 liter per 100 km. Dankzij 1.180 kg ligt deze auto stevig op de weg. In 2017 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. Dit voertuig moet over 354 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1596 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 101 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1265 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1635 kg |
| Lengte | 4,55 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,56 m |
| Wielbasis | 2,62 m |
| Tenaamstelling | 2017-05-16 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-07-25 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-07-25 |
| APK vervaldatum | 2027-05-15 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
2 recente eigenaren
Eerste registratie
Ford Focus
Huidige eigenaar
9 jaren| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 1.499,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 237.702 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 15 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1082 |
| Periode | 2000-08-29 - 2006-02-17 |
| Aantal geregistreerde auto's | 7955 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 15 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 228 | 1 | € 3.982,- | |
| 2000 | 40 | 0 | € 4.376,- | |
| 2000 | 228 | 1 | € 3.982,- | |
| 2001 | 109 | 1 | € 4.495,- | |
| 2001 | 989 | 4 | € 4.059,- | |
| 2001 | 989 | 4 | € 4.059,- | |
| 2002 | 97 | 2 | € 4.661,- | |
| 2002 | 2 | 2 | € 4.326,- | |
| 2002 | 2 | 2 | € 4.326,- | |
| 2003 | 134 | 2 | € 4.550,- | |
| 2003 | 2086 | 2 | € 4.053,- | |
| 2003 | 2086 | 2 | € 4.053,- | |
| 2004 | 3868 | 6 | € 21.550,- | € 4.148,- |
| 2004 | 3868 | 6 | € 21.550,- | € 4.148,- |
| 2004 | 187 | 1 | € 4.505,- | |
| 2005 | 779 | 0 | € 4.050,- | |
| 2005 | 36 | 0 | € 4.403,- | |
| 2005 | 779 | 0 | € 4.050,- | |
| 2006 | 3 | 0 | € 4.561,- | |
| 2006 | 3 | 0 | € 4.561,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 78-NG-XX | |||
| 24-LV-FH | |||
| 98-NH-JR | |||
| 55-NL-PJ | |||
| 23-NH-SR | |||
| 86-LT-DV | |||
| 55-NL-KL | |||
| 72-NH-LN | |||
| 24LZND | |||
| 06-PT-ST | |||
| 15-PS-HB | |||
| 66-PD-RT | |||
| 99-PN-BH | |||
| 68-PL-ZD | |||
| 54-PB-BH | |||
| 39-NP-PL | |||
| 72-PS-SF | |||
| 77-PR-JF | |||
| 20-PD-LK | |||
| 20-NP-ZH | |||
| 02-PT-HF | |||
| 40-PR-JF | |||
| 61-PS-HD | |||
| 58-PF-HT | |||
| 05-PH-HB | |||
| 99-NP-KZ | |||
| 67-PJ-NF | |||
| 94-PL-HG | |||
| 88-PH-PT | |||
| 80-PG-HJ |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 90-NJ-LF | 2026-05-21 | |||
| 62-PT-VH | 2026-05-20 | |||
| 72-NS-NH | 2026-05-20 | |||
| 70-PZ-HL | 2026-05-13 | |||
| 35-HG-ZB | 2026-05-13 | |||
| 81-PK-PS | 2026-05-12 | |||
| 36-PZ-HH | 2026-05-12 | |||
| 53-LX-TP | 2026-05-10 | |||
| 41-PZ-TD | 2026-05-06 | |||
| 34-PP-NH | 2026-05-02 | |||
| 65-NK-LF | 2026-05-01 | |||
| 63-PL-KD | 2026-05-01 | |||
| 57-LV-BP | 2026-04-30 | |||
| 99-NP-ZG | 2026-04-30 | |||
| 08-NH-BL | 2026-04-28 | |||
| 50-NG-JP | 2026-04-28 | |||
| 21-PV-XV | 2026-04-24 | |||
| 29-PK-DV | 2026-04-23 | |||
| 15-PD-JX | 2026-04-23 | |||
| 67-PL-ZD | 2026-04-22 | |||
| 32-PT-JZ | 2026-04-21 | |||
| 14-PB-RZ | 2026-04-20 | |||
| 92-NG-TV | 2026-04-18 | |||
| 49-LZ-FZ | 2026-04-16 | |||
| 35-PJ-ZL | 2026-04-15 | |||
| 33-PX-JJ | 2026-04-15 | |||
| 26-NS-KG | 2026-04-14 | |||
| 75-NJ-LF | 2026-04-13 | |||
| 88-NZ-SX | 2026-04-13 | |||
| 02-PZ-TF | 2026-04-11 |