Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 3.952,-
Nee
2004
2026-05-08
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford Focus Wagon met kenteken 63-PL-KD is afkomstig uit het bouwjaar 2004. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 101 pk. De motor heeft een inhoud van 1596 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.8 liter per 100 km. Dankzij 1.150 kg ligt deze auto stevig op de weg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 16 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 15-01-2027. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1596 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 101 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1150 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1635 kg |
| Lengte | 4,55 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,56 m |
| Wielbasis | 2,62 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-08 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-08-25 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-08-25 |
| APK vervaldatum | 2027-01-15 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Ford Focus Wagon stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 1.199 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.250 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Ford Focus Wagon
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
4 dagenEigenaar wijziging
19 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 6 maandenEigenaar wijziging
3 maandenHuidige eigenaar
17 dagen2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.199,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 230.000 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 38 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1082 |
| Periode | 2000-08-29 - 2006-02-17 |
| Aantal geregistreerde auto's | 7955 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 15 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 228 | 1 | € 3.982,- | |
| 2000 | 40 | 0 | € 4.376,- | |
| 2000 | 228 | 1 | € 3.982,- | |
| 2001 | 109 | 1 | € 4.495,- | |
| 2001 | 989 | 4 | € 4.059,- | |
| 2001 | 989 | 4 | € 4.059,- | |
| 2002 | 97 | 2 | € 4.661,- | |
| 2002 | 2 | 2 | € 4.326,- | |
| 2002 | 2 | 2 | € 4.326,- | |
| 2003 | 134 | 2 | € 4.550,- | |
| 2003 | 2086 | 2 | € 4.053,- | |
| 2003 | 2086 | 2 | € 4.053,- | |
| 2004 | 3868 | 6 | € 21.550,- | € 4.148,- |
| 2004 | 3868 | 6 | € 21.550,- | € 4.148,- |
| 2004 | 187 | 1 | € 4.505,- | |
| 2005 | 779 | 0 | € 4.050,- | |
| 2005 | 36 | 0 | € 4.403,- | |
| 2005 | 779 | 0 | € 4.050,- | |
| 2006 | 3 | 0 | € 4.561,- | |
| 2006 | 3 | 0 | € 4.561,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 24-LV-FH | |||
| 20-NP-ZH | |||
| 21-PZ-TN | |||
| 87-PH-FN | |||
| 58-PF-HT | |||
| 94-PL-HG | |||
| 98-NH-JR | |||
| 51-PZ-TH | |||
| 55-NL-KL | |||
| 05-PH-HB | |||
| 99-NP-KZ | |||
| 95-PZ-TJ | |||
| 80-PG-HJ | |||
| 86-LT-DV | |||
| 34-NS-HP | |||
| 46-PZ-TL | |||
| 67-PJ-NF | |||
| 31-HV-KK | |||
| 78-NG-XX | |||
| 24LZND | |||
| 40-PR-JF | |||
| 59-NZ-PF | |||
| 72-PS-SF | |||
| 47-PZ-HL | |||
| 77-PR-JF | |||
| 61-PS-HD | |||
| 15-PS-HB | |||
| 72-NH-LN | |||
| 23-NH-SR | |||
| 39-NP-PL |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 70-PZ-HL | 2026-05-13 | |||
| 81-PK-PS | 2026-05-12 | |||
| 62-PT-VH | 2026-05-20 | |||
| 53-LX-TP | 2026-05-10 | |||
| 35-HG-ZB | 2026-05-13 | |||
| 72-NS-NH | 2026-05-20 | |||
| 36-PZ-HH | 2026-05-12 | |||
| 41-PZ-TD | 2026-05-06 | |||
| 57-LV-BP | 2026-04-30 | |||
| 65-NK-LF | 2026-05-01 | |||
| 99-NP-ZG | 2026-04-30 | |||
| 50-NG-JP | 2026-04-28 | |||
| 08-NH-BL | 2026-04-28 | |||
| 34-PP-NH | 2026-05-02 | |||
| 15-PD-JX | 2026-04-23 | |||
| 32-PT-JZ | 2026-04-21 | |||
| 67-PL-ZD | 2026-04-22 | |||
| 14-PB-RZ | 2026-04-20 | |||
| 21-PV-XV | 2026-04-24 | |||
| 92-NG-TV | 2026-04-18 | |||
| 49-LZ-FZ | 2026-04-16 | |||
| 26-NS-KG | 2026-04-14 | |||
| 29-PK-DV | 2026-04-23 | |||
| 88-NZ-SX | 2026-04-13 | |||
| 35-PJ-ZL | 2026-04-15 | |||
| 02-PZ-TF | 2026-04-11 | |||
| 79-NP-PN | 2026-04-07 | |||
| 48-PX-VF | 2026-04-05 | |||
| 03-GN-PB | 2026-04-04 | |||
| 90-NJ-LF | 2026-05-21 |