Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.952,-
Nee
2005
2025-11-10
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford Focus Wagon met kenteken 95-PZ-TJ is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2005. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 101 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1596 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.8 liter per 100 km. Met 1.150 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De auto wisselde in 2025 voor het laatst van eigenaar. Dit voertuig moet over 154 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1596 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 101 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1150 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1635 kg |
| Lengte | 4,55 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,56 m |
| Wielbasis | 2,62 m |
| Tenaamstelling | 2025-11-10 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2005-01-31 |
| Eerste toelating in Nederland | 2005-01-31 |
| APK vervaldatum | 2026-10-27 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Ford Focus Wagon stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2005
€ 999 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.250 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Ford Focus Wagon
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
4 dagenHuidige eigenaar
6 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2005 | € 999,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2005 | 291.600 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 14 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1083 |
| Periode | 2000-08-29 - 2006-02-17 |
| Aantal geregistreerde auto's | 7955 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 15 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 228 | 1 | € 3.982,- | |
| 2000 | 40 | 0 | € 4.376,- | |
| 2000 | 228 | 1 | € 3.982,- | |
| 2001 | 109 | 1 | € 4.495,- | |
| 2001 | 989 | 4 | € 4.059,- | |
| 2001 | 989 | 4 | € 4.059,- | |
| 2002 | 97 | 2 | € 4.661,- | |
| 2002 | 2 | 2 | € 4.326,- | |
| 2002 | 2 | 2 | € 4.326,- | |
| 2003 | 134 | 2 | € 4.550,- | |
| 2003 | 2086 | 2 | € 4.053,- | |
| 2003 | 2086 | 2 | € 4.053,- | |
| 2004 | 3868 | 6 | € 21.550,- | € 4.148,- |
| 2004 | 3868 | 6 | € 21.550,- | € 4.148,- |
| 2004 | 187 | 1 | € 4.505,- | |
| 2005 | 779 | 0 | € 4.050,- | |
| 2005 | 36 | 0 | € 4.403,- | |
| 2005 | 779 | 0 | € 4.050,- | |
| 2006 | 3 | 0 | € 4.561,- | |
| 2006 | 3 | 0 | € 4.561,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 55-NL-KL | |||
| 46-PZ-TL | |||
| 05-PH-HB | |||
| 78-NG-XX | |||
| 31-HV-KK | |||
| 51-PZ-TH | |||
| 40-PR-JF | |||
| 59-NZ-PF | |||
| 72-PS-SF | |||
| 34-NS-HP | |||
| 47-PZ-HL | |||
| 94-PL-HG | |||
| 77-PR-JF | |||
| 20-NP-ZH | |||
| 58-PF-HT | |||
| 99-NP-KZ | |||
| 24-LV-FH | |||
| 39-NP-PL | |||
| 20-PD-LK | |||
| 80-PG-HJ | |||
| 21-PZ-TN | |||
| 99-PN-BH | |||
| 98-NH-JR | |||
| 87-PH-FN | |||
| 31-GX-XP | |||
| 86-LT-DV | |||
| 23-NH-SR | |||
| 67-PJ-NF | |||
| 24LZND | |||
| 15-PS-HB |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 35-HG-ZB | 2026-05-13 | |||
| 36-PZ-HH | 2026-05-12 | |||
| 72-NS-NH | 2026-05-20 | |||
| 70-PZ-HL | 2026-05-13 | |||
| 81-PK-PS | 2026-05-12 | |||
| 62-PT-VH | 2026-05-20 | |||
| 53-LX-TP | 2026-05-10 | |||
| 41-PZ-TD | 2026-05-06 | |||
| 57-LV-BP | 2026-04-30 | |||
| 99-NP-ZG | 2026-04-30 | |||
| 63-PL-KD | 2026-05-01 | |||
| 50-NG-JP | 2026-04-28 | |||
| 65-NK-LF | 2026-05-01 | |||
| 08-NH-BL | 2026-04-28 | |||
| 34-PP-NH | 2026-05-02 | |||
| 15-PD-JX | 2026-04-23 | |||
| 67-PL-ZD | 2026-04-22 | |||
| 21-PV-XV | 2026-04-24 | |||
| 32-PT-JZ | 2026-04-21 | |||
| 29-PK-DV | 2026-04-23 | |||
| 14-PB-RZ | 2026-04-20 | |||
| 49-LZ-FZ | 2026-04-16 | |||
| 92-NG-TV | 2026-04-18 | |||
| 35-PJ-ZL | 2026-04-15 | |||
| 88-NZ-SX | 2026-04-13 | |||
| 26-NS-KG | 2026-04-14 | |||
| 02-PZ-TF | 2026-04-11 | |||
| 79-NP-PN | 2026-04-07 | |||
| 48-PX-VF | 2026-04-05 | |||
| 90-NJ-LF | 2026-05-21 |