Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.450,-
Nee
2003
2025-11-24
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford Focus met kenteken 55-NL-KL is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2003. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 101 pk. De motor heeft een inhoud van 1596 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.9 l/100 km. Met een massa van 1.180 kg is deze auto solide gebouwd. In 2025 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. Dit voertuig moet over 326 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1596 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 101 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1265 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1635 kg |
| Lengte | 4,55 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,56 m |
| Wielbasis | 2,62 m |
| Tenaamstelling | 2025-11-24 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-11-19 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-11-19 |
| APK vervaldatum | 2027-04-17 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Ford Focus stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2003
€ 1.499 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.250 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Ford Focus
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
5 dagenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
1 dagEigenaar wijziging
7 dagenEigenaar wijziging
4 jarenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
5 dagenHuidige eigenaar
6 maandenEr is een belangrijke waarschuwing over het tellerrapport van deze auto bekend.
1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 1.499,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 237.702 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 15 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1083 |
| Periode | 2000-08-29 - 2006-02-17 |
| Aantal geregistreerde auto's | 7955 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 15 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 228 | 1 | € 3.982,- | |
| 2000 | 40 | 0 | € 4.376,- | |
| 2000 | 228 | 1 | € 3.982,- | |
| 2001 | 109 | 1 | € 4.495,- | |
| 2001 | 989 | 4 | € 4.059,- | |
| 2001 | 989 | 4 | € 4.059,- | |
| 2002 | 97 | 2 | € 4.661,- | |
| 2002 | 2 | 2 | € 4.326,- | |
| 2002 | 2 | 2 | € 4.326,- | |
| 2003 | 134 | 2 | € 4.550,- | |
| 2003 | 2086 | 2 | € 4.053,- | |
| 2003 | 2086 | 2 | € 4.053,- | |
| 2004 | 3868 | 6 | € 21.550,- | € 4.148,- |
| 2004 | 3868 | 6 | € 21.550,- | € 4.148,- |
| 2004 | 187 | 1 | € 4.505,- | |
| 2005 | 779 | 0 | € 4.050,- | |
| 2005 | 36 | 0 | € 4.403,- | |
| 2005 | 779 | 0 | € 4.050,- | |
| 2006 | 3 | 0 | € 4.561,- | |
| 2006 | 3 | 0 | € 4.561,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 95-PZ-TJ | |||
| 05-PH-HB | |||
| 78-NG-XX | |||
| 31-HV-KK | |||
| 46-PZ-TL | |||
| 20-NP-ZH | |||
| 40-PR-JF | |||
| 51-PZ-TH | |||
| 94-PL-HG | |||
| 72-PS-SF | |||
| 34-NS-HP | |||
| 58-PF-HT | |||
| 59-NZ-PF | |||
| 47-PZ-HL | |||
| 99-NP-KZ | |||
| 77-PR-JF | |||
| 24-LV-FH | |||
| 80-PG-HJ | |||
| 21-PZ-TN | |||
| 98-NH-JR | |||
| 39-NP-PL | |||
| 20-PD-LK | |||
| 87-PH-FN | |||
| 99-PN-BH | |||
| 86-LT-DV | |||
| 31-GX-XP | |||
| 23-NH-SR | |||
| 67-PJ-NF | |||
| 24LZND | |||
| 15-PS-HB |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 35-HG-ZB | 2026-05-13 | |||
| 36-PZ-HH | 2026-05-12 | |||
| 72-NS-NH | 2026-05-20 | |||
| 70-PZ-HL | 2026-05-13 | |||
| 81-PK-PS | 2026-05-12 | |||
| 62-PT-VH | 2026-05-20 | |||
| 53-LX-TP | 2026-05-10 | |||
| 41-PZ-TD | 2026-05-06 | |||
| 63-PL-KD | 2026-05-01 | |||
| 57-LV-BP | 2026-04-30 | |||
| 99-NP-ZG | 2026-04-30 | |||
| 50-NG-JP | 2026-04-28 | |||
| 65-NK-LF | 2026-05-01 | |||
| 08-NH-BL | 2026-04-28 | |||
| 34-PP-NH | 2026-05-02 | |||
| 15-PD-JX | 2026-04-23 | |||
| 67-PL-ZD | 2026-04-22 | |||
| 21-PV-XV | 2026-04-24 | |||
| 32-PT-JZ | 2026-04-21 | |||
| 29-PK-DV | 2026-04-23 | |||
| 14-PB-RZ | 2026-04-20 | |||
| 49-LZ-FZ | 2026-04-16 | |||
| 92-NG-TV | 2026-04-18 | |||
| 35-PJ-ZL | 2026-04-15 | |||
| 88-NZ-SX | 2026-04-13 | |||
| 26-NS-KG | 2026-04-14 | |||
| 02-PZ-TF | 2026-04-11 | |||
| 79-NP-PN | 2026-04-07 | |||
| 48-PX-VF | 2026-04-05 | |||
| 90-NJ-LF | 2026-05-21 |