Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.952,-
Nee
2004
2026-04-24
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford Focus Wagon met kenteken 34-PP-NH is afkomstig uit het bouwjaar 2004. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 101 pk. Dit model beschikt over een 1596 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.8 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.150 kg voor optimale prestaties. De auto wisselde in 2026 voor het laatst van eigenaar. De APK is geldig tot 03-10-2026. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1596 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 101 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1150 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1635 kg |
| Lengte | 4,55 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,56 m |
| Wielbasis | 2,62 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-24 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-09-30 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-09-30 |
| APK vervaldatum | 2026-10-03 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Ford Focus Wagon stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 1.199 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.250 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Ford Focus Wagon
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
19 dagenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
1 maand3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.199,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 230.000 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 38 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1082 |
| Periode | 2000-08-29 - 2006-02-17 |
| Aantal geregistreerde auto's | 7955 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 15 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 228 | 1 | € 3.982,- | |
| 2000 | 40 | 0 | € 4.376,- | |
| 2000 | 228 | 1 | € 3.982,- | |
| 2001 | 109 | 1 | € 4.495,- | |
| 2001 | 989 | 4 | € 4.059,- | |
| 2001 | 989 | 4 | € 4.059,- | |
| 2002 | 97 | 2 | € 4.661,- | |
| 2002 | 2 | 2 | € 4.326,- | |
| 2002 | 2 | 2 | € 4.326,- | |
| 2003 | 134 | 2 | € 4.550,- | |
| 2003 | 2086 | 2 | € 4.053,- | |
| 2003 | 2086 | 2 | € 4.053,- | |
| 2004 | 3868 | 6 | € 21.550,- | € 4.148,- |
| 2004 | 3868 | 6 | € 21.550,- | € 4.148,- |
| 2004 | 187 | 1 | € 4.505,- | |
| 2005 | 779 | 0 | € 4.050,- | |
| 2005 | 36 | 0 | € 4.403,- | |
| 2005 | 779 | 0 | € 4.050,- | |
| 2006 | 3 | 0 | € 4.561,- | |
| 2006 | 3 | 0 | € 4.561,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 54-PB-BH | |||
| 43-PZ-HL | |||
| 15-PS-HB | |||
| 61-PS-HD | |||
| 67-PJ-NF | |||
| 72-NH-LN | |||
| 86-LT-DV | |||
| 24LZND | |||
| 87-PH-FN | |||
| 98-NH-JR | |||
| 21-PZ-TN | |||
| 80-PG-HJ | |||
| 23-NH-SR | |||
| 24-LV-FH | |||
| 20-NP-ZH | |||
| 68-PL-ZD | |||
| 55-NL-KL | |||
| 58-PF-HT | |||
| 94-PL-HG | |||
| 95-PZ-TJ | |||
| 51-PZ-TH | |||
| 05-PH-HB | |||
| 31-HV-KK | |||
| 99-NP-KZ | |||
| 40-PR-JF | |||
| 78-NG-XX | |||
| 47-PZ-HL | |||
| 46-PZ-TL | |||
| 72-PS-SF | |||
| 34-NS-HP |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 62-PT-VH | 2026-05-20 | |||
| 70-PZ-HL | 2026-05-13 | |||
| 81-PK-PS | 2026-05-12 | |||
| 53-LX-TP | 2026-05-10 | |||
| 65-NK-LF | 2026-05-01 | |||
| 63-PL-KD | 2026-05-01 | |||
| 08-NH-BL | 2026-04-28 | |||
| 36-PZ-HH | 2026-05-12 | |||
| 35-HG-ZB | 2026-05-13 | |||
| 57-LV-BP | 2026-04-30 | |||
| 50-NG-JP | 2026-04-28 | |||
| 72-NS-NH | 2026-05-20 | |||
| 99-NP-ZG | 2026-04-30 | |||
| 14-PB-RZ | 2026-04-20 | |||
| 15-PD-JX | 2026-04-23 | |||
| 32-PT-JZ | 2026-04-21 | |||
| 41-PZ-TD | 2026-05-06 | |||
| 67-PL-ZD | 2026-04-22 | |||
| 92-NG-TV | 2026-04-18 | |||
| 49-LZ-FZ | 2026-04-16 | |||
| 26-NS-KG | 2026-04-14 | |||
| 21-PV-XV | 2026-04-24 | |||
| 88-NZ-SX | 2026-04-13 | |||
| 02-PZ-TF | 2026-04-11 | |||
| 29-PK-DV | 2026-04-23 | |||
| 35-PJ-ZL | 2026-04-15 | |||
| 35-NS-RG | 2026-04-02 | |||
| 48-GK-KP | 2026-04-03 | |||
| 79-NP-PN | 2026-04-07 | |||
| 90-NJ-LF | 2026-05-21 |