Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.297,-
Nee
2003
2026-04-28
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford Focus met kenteken 50-NG-JP is afkomstig uit het bouwjaar 2003. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 101 pk. Dit model beschikt over een 1596 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8.2 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.227 kg. Dit voertuig is al 26 dagen in handen van dezelfde eigenaar. Dit voertuig moet over 244 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 5 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1596 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 101 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1311 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1660 kg |
| Lengte | 4,55 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,56 m |
| Wielbasis | 2,62 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-28 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-09-24 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-09-24 |
| APK vervaldatum | 2027-01-24 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Ford Focus stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2003
€ 1.650 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 900 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Ford Focus
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
10 dagenEigenaar wijziging
3 jarenHuidige eigenaar
27 dagen2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 1.650,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 366.091 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 4 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1243 |
| Periode | 2000-08-24 - 2005-07-28 |
| Aantal geregistreerde auto's | 603 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 6 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 228 | 1 | € 3.982,- | |
| 2000 | 40 | 0 | € 4.376,- | |
| 2000 | 228 | 1 | € 3.982,- | |
| 2001 | 109 | 1 | € 4.495,- | |
| 2001 | 989 | 4 | € 4.059,- | |
| 2001 | 989 | 4 | € 4.059,- | |
| 2002 | 97 | 2 | € 4.661,- | |
| 2002 | 2 | 2 | € 4.326,- | |
| 2002 | 2 | 2 | € 4.326,- | |
| 2003 | 134 | 2 | € 4.550,- | |
| 2003 | 2086 | 2 | € 4.053,- | |
| 2003 | 2086 | 2 | € 4.053,- | |
| 2004 | 3868 | 6 | € 21.550,- | € 4.148,- |
| 2004 | 3868 | 6 | € 21.550,- | € 4.148,- |
| 2004 | 187 | 1 | € 4.505,- | |
| 2005 | 779 | 0 | € 4.050,- | |
| 2005 | 36 | 0 | € 4.403,- | |
| 2005 | 779 | 0 | € 4.050,- | |
| 2006 | 3 | 0 | € 4.561,- | |
| 2006 | 3 | 0 | € 4.561,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 55-NL-KL | |||
| 05-PH-HB | |||
| 95-PZ-TJ | |||
| 94-PL-HG | |||
| 51-PZ-TH | |||
| 58-PF-HT | |||
| 20-NP-ZH | |||
| 34-NS-HP | |||
| 99-NP-KZ | |||
| 46-PZ-TL | |||
| 78-NG-XX | |||
| 31-HV-KK | |||
| 24-LV-FH | |||
| 59-NZ-PF | |||
| 40-PR-JF | |||
| 77-PR-JF | |||
| 72-PS-SF | |||
| 47-PZ-HL | |||
| 21-PZ-TN | |||
| 80-PG-HJ | |||
| 98-NH-JR | |||
| 87-PH-FN | |||
| 39-NP-PL | |||
| 20-PD-LK | |||
| 99-PN-BH | |||
| 86-LT-DV | |||
| 31-GX-XP | |||
| 67-PJ-NF | |||
| 23-NH-SR | |||
| 24LZND |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 35-HG-ZB | 2026-05-13 | |||
| 72-NS-NH | 2026-05-20 | |||
| 36-PZ-HH | 2026-05-12 | |||
| 70-PZ-HL | 2026-05-13 | |||
| 81-PK-PS | 2026-05-12 | |||
| 53-LX-TP | 2026-05-10 | |||
| 62-PT-VH | 2026-05-20 | |||
| 41-PZ-TD | 2026-05-06 | |||
| 63-PL-KD | 2026-05-01 | |||
| 57-LV-BP | 2026-04-30 | |||
| 99-NP-ZG | 2026-04-30 | |||
| 65-NK-LF | 2026-05-01 | |||
| 08-NH-BL | 2026-04-28 | |||
| 34-PP-NH | 2026-05-02 | |||
| 15-PD-JX | 2026-04-23 | |||
| 67-PL-ZD | 2026-04-22 | |||
| 21-PV-XV | 2026-04-24 | |||
| 32-PT-JZ | 2026-04-21 | |||
| 14-PB-RZ | 2026-04-20 | |||
| 29-PK-DV | 2026-04-23 | |||
| 92-NG-TV | 2026-04-18 | |||
| 49-LZ-FZ | 2026-04-16 | |||
| 35-PJ-ZL | 2026-04-15 | |||
| 26-NS-KG | 2026-04-14 | |||
| 88-NZ-SX | 2026-04-13 | |||
| 02-PZ-TF | 2026-04-11 | |||
| 79-NP-PN | 2026-04-07 | |||
| 48-PX-VF | 2026-04-05 | |||
| 03-GN-PB | 2026-04-04 | |||
| 90-NJ-LF | 2026-05-21 |