Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.952,-
Nee
2005
2026-05-09
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford Focus Wagon met kenteken 36-PZ-HH is afkomstig uit het bouwjaar 2005. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 101 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1596 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.8 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.150 kg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 15 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 27-12-2026. Dit voertuig heeft 5 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1596 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 101 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1150 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1635 kg |
| Lengte | 4,55 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,56 m |
| Wielbasis | 2,62 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-09 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2005-01-31 |
| Eerste toelating in Nederland | 2005-01-31 |
| APK vervaldatum | 2026-12-27 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Ford Focus Wagon stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2005
€ 999 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.250 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Ford Focus Wagon
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
19 dagenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
16 dagenEr is een belangrijke waarschuwing over het tellerrapport van deze auto bekend.
2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2005 | € 999,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2005 | 291.600 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 14 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1082 |
| Periode | 2000-08-29 - 2006-02-17 |
| Aantal geregistreerde auto's | 7955 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 15 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 228 | 1 | € 3.982,- | |
| 2000 | 40 | 0 | € 4.376,- | |
| 2000 | 228 | 1 | € 3.982,- | |
| 2001 | 109 | 1 | € 4.495,- | |
| 2001 | 989 | 4 | € 4.059,- | |
| 2001 | 989 | 4 | € 4.059,- | |
| 2002 | 97 | 2 | € 4.661,- | |
| 2002 | 2 | 2 | € 4.326,- | |
| 2002 | 2 | 2 | € 4.326,- | |
| 2003 | 134 | 2 | € 4.550,- | |
| 2003 | 2086 | 2 | € 4.053,- | |
| 2003 | 2086 | 2 | € 4.053,- | |
| 2004 | 3868 | 6 | € 21.550,- | € 4.148,- |
| 2004 | 3868 | 6 | € 21.550,- | € 4.148,- |
| 2004 | 187 | 1 | € 4.505,- | |
| 2005 | 779 | 0 | € 4.050,- | |
| 2005 | 36 | 0 | € 4.403,- | |
| 2005 | 779 | 0 | € 4.050,- | |
| 2006 | 3 | 0 | € 4.561,- | |
| 2006 | 3 | 0 | € 4.561,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 72-PS-SF | |||
| 46-PZ-TL | |||
| 40-PR-JF | |||
| 78-NG-XX | |||
| 47-PZ-HL | |||
| 59-NZ-PF | |||
| 77-PR-JF | |||
| 31-HV-KK | |||
| 95-PZ-TJ | |||
| 55-NL-KL | |||
| 20-PD-LK | |||
| 05-PH-HB | |||
| 34-NS-HP | |||
| 51-PZ-TH | |||
| 39-NP-PL | |||
| 94-PL-HG | |||
| 99-NP-KZ | |||
| 99-PN-BH | |||
| 58-PF-HT | |||
| 20-NP-ZH | |||
| 31-GX-XP | |||
| 80-PG-HJ | |||
| 24-LV-FH | |||
| 21-PZ-TN | |||
| 98-NH-JR | |||
| 87-PH-FN | |||
| 23-NH-SR | |||
| 31-PS-HF | |||
| 86-LT-DV | |||
| 80-GP-KP |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 35-HG-ZB | 2026-05-13 | |||
| 72-NS-NH | 2026-05-20 | |||
| 70-PZ-HL | 2026-05-13 | |||
| 41-PZ-TD | 2026-05-06 | |||
| 81-PK-PS | 2026-05-12 | |||
| 99-NP-ZG | 2026-04-30 | |||
| 57-LV-BP | 2026-04-30 | |||
| 53-LX-TP | 2026-05-10 | |||
| 63-PL-KD | 2026-05-01 | |||
| 62-PT-VH | 2026-05-20 | |||
| 50-NG-JP | 2026-04-28 | |||
| 21-PV-XV | 2026-04-24 | |||
| 67-PL-ZD | 2026-04-22 | |||
| 15-PD-JX | 2026-04-23 | |||
| 65-NK-LF | 2026-05-01 | |||
| 29-PK-DV | 2026-04-23 | |||
| 08-NH-BL | 2026-04-28 | |||
| 32-PT-JZ | 2026-04-21 | |||
| 34-PP-NH | 2026-05-02 | |||
| 49-LZ-FZ | 2026-04-16 | |||
| 14-PB-RZ | 2026-04-20 | |||
| 35-PJ-ZL | 2026-04-15 | |||
| 88-NZ-SX | 2026-04-13 | |||
| 92-NG-TV | 2026-04-18 | |||
| 26-NS-KG | 2026-04-14 | |||
| 02-PZ-TF | 2026-04-11 | |||
| 79-NP-PN | 2026-04-07 | |||
| 48-PX-VF | 2026-04-05 | |||
| 03-GN-PB | 2026-04-04 | |||
| 90-NJ-LF | 2026-05-21 |